пакетна пропозиція

Пакет Знаю про себе все від МЦ Ланцет

Киев
Програма повного медичного обстеження організму «Знаю про себе все» від МЦ Ланцет
6520 грн

нова цена

4690 грн
Придбати
Пакет Знаю про себе все від МЦ Ланцет

Це програма повного медичного обстеження організму.

Наш організм — велика, складна та унікальна система. Усі органи працюють у певному порядку та зв'язку один з одним. Збої в роботі одного органа негативно впливають на систему в цілому та, до певного часу, можуть бути непомітними. Тому ми радимо регулярно та своєчасно проводити медичну діагностику, щоб попередити неприємні ускладнення.

Чекап охоплює функціональну діагностику, лабораторні аналізи та консультацію терапевта. Він розроблений найкращими спеціалістами нашого центру, максимально інформативний та займе мінімальну кількість вашого часу. Збережіть своє здоров’я та спокій.

• УЗД комплекс (ОБП, нирки, щитоподібна залоза, органи малого тазу) 1500
  • Ехокардіографія 600
  • Кардіограма 250
  • Гормони щитоподібної залози (ТТГ, Т3, Т4, Ат-тпо) 710
  • Онкомаркер (м – PSA, ж – CA-125) 215
  • Ліпідограма 380
  • Загальний аналіз сечі 135
  • Біохімічний аналіз крові: білок, глюкоза, АЛТ, АСТ, білірубін загальний, прямий, непрямий, креатинін, сечовина, ГГТП, лужна фосфатаза 1055
  • Загальний аналіз крові розгорнутий 175
  • Консультація терапевта 600
  • Гастроскопія 900
Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Вс: 08:00-22:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00