Ля Мед, медичний центр

8.1
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Київ, вул. Депутатська, 15/17 (офіс 2)
м.Святошин8 2 м.Житомирська17 5 м. Академмістечко28 5
Пн — Пт: 09:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Ля Мед — це інноваційний медичний центр, обладнаний сучасною апаратурою. Це місце, де вас вислухають, зрозуміють і допоможуть. На території центру приймають профільні фахівці. Основними напрямками діяльності виступають:

• консультація і прийом гастроентеролога;
  • консультація і прийом кардіолога;
  • консультація і прийом невролога;
  • консультація і прийом дерматовенеролога;
  • ультразвукове дослідження органів малого таза;
  • ультразвукове дослідження щитовидної залози;
  • ультразвукове дослідження серцево-судинної системи;
  • ультразвукове дослідження молочних залоз.

Профільні фахівці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє їм впроваджувати на практиці оновлені техніки терапії. Лікарі приймають в індивідуальному порядку за попереднім записом. Безсумнівним плюсом медичного центру виступає наявність обладнаного діагностичного кабінету. Він відкриває двері для пацієнтів будь-якого віку. Записатися на дослідження можна за вказаними номерами телефонів або відвідати кабінет в рамках терапії, що проводиться на території центру.

Лікування пацієнтів здійснюється за встановленими протоколами, але з індивідуальним підходом. Фахівці проводять консультативні прийоми і огляд, після чого виписується направлення на діагностику. Без точного діагнозу розробити комплексну схему відновлення і лікування неможливо. Традиційні методики лікування в поєднанні з індивідуальним підходом гарантуємо високу якість послуг, що надаються.

Ключовими перевагами медичного центру виступають:

• індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • високий професіоналізм;
  • комплексний підхід;
  • традиційні методики лікування;
  • сучасне технічне оснащення;
  • прийнятний ціновий діапазон.

Записатися на індивідуальну консультацію фахівця можна за вказаними номерами телефонів або через спеціальну форму на сайті. Висококласні лікарі проведуть огляд, оцінять загальний стан людини і визначать подальшу тактику ведення пацієнта. Так, у випадку з гастроентерологією, пацієнт отримує рекомендації щодо подальшого плану харчування, а також комплексну схему обстеження і лікування.

Залишилися питання? Ми завжди готові на них відповісти в телефонному форматі! Ми гарантуємо грамотну підтримку і професійний підхід!

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Ля Мед, медичний центр, вартість послуг:

• УЗД Органи черевної порожнини ( печінка, жовчний міхур, підшлункова, нирки, селезінка) 450
  • УЗД Органи черевної порожнини ( печінка, жовчний міхур, підшлункова, селезінка) 400
  • УЗД Органи черевної порожнини ( печінка, жовчний міхур, підшлункова, нирки, селезінка, сечовий міхур) 500
  • УЗД Жовчний міхур 300
  • Консультація гастроентеролога (первинна) 550
  • Консультація гастроентеролога (повторна) 450
  • Консультація кардіолога (первинна) 550
  • Консультація кардіолога (повторна) 450
  • Консультація по результат обстеження on-line з оформленням консультативного висновку 550
  • Консультація невропатолога (первинна) 550

Відмітка "10" – найвища оцінка
Якушева Марія Ігорівна
Все сподобалось
Віта
Найщиріші слова вдячності хочу сказати лікарю Моргун Оксані Володимирівні ,спасибі Вам за професіоналізм, повагу і головне за хороший результат.Проходжу регулярно обстеження в цій клініці, всим дуже задоволена.
Николай
Был в клинике Бойко Ольга Викторовна очень профессиональный доктор. ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ.
Євген
Була у лікаря. Все пройшло добре. Мені дуже сподобався цей спеціаліст. Лікар приділила мені дуже багато часу, озвучила мені мій діагноз, розписала що потрібно приймати. Консультація лікаря мені дуже сподобалася, все було зрозуміло.
Елеонора
Дуже хороший спеціаліст! Компетентно розбирається в проблемах. не призначає зайвих препаратів, що немало важливо в наш час. Я вважаю людина на своєму місці. У лікаря високий професійний рівень, це помітно одразу. Рекомендую!

Лікарі клініки Ля Мед, медичний центр

• Діагност
  • Кардіолог
  • Ендокринолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Мамин Дом на Академіка Вільямса – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
СЕНСАВІ (SENSAVI) — це медичний центр на Осокорках, що спеціалізується на індивідуальному та комплексному вирішенні в лікуванні основних захворювань. Робота клініки спрямована на визначення першопричини хвороби. На території медичного центру знаходиться обладнаний діагностичний центр. Він має у своєму розпорядженні сучасне технічне обладнання. Інструментальна та лабораторна діагностика проводиться на території клініки, що є економією часу і фінансів. Пацієнту не потрібно шукати інші центри, все проводиться в одному комплексі.
Пн — Пт: 10:00-21:00 Сб: 10:00-21:00 Н: 10:00-17:00
Медлюкс+ — це сучасний медцентр, що надає комплексні послуги з лікування залежності будь-якого характеру. На території клініки приймають профільні фахівці, які знають особливості лікування залежностей будь-якого типу. На практиці використовуються інноваційні технології, що дозволяє відновити загальний стан людини без явного впливу медикаментів. Лікарі знають підхід до пацієнтів будь-якого типу, включаючи осіб, які страждають психічними розладами.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Медем (MEDEM) — це спеціалізований багатопрофільний медичний центр амбулаторного типу. Основний напрямок діяльності — надання послуг по всіх клінічних напрямками. Ключова перевага центру — широкий спектр опцій для пацієнтів будь-якого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00