Микитенко Антон Олегович

Уролог, Хірург, УЗ-діагност
Лікар-уролог спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи (сечового міхура, сечокам'яної хвороби, ниркових кольок; гострих запальних захворювань нирок, захворювань чоловічих статевих органів, ЗПСШ). Проводить оперативне лікування фімозу, парафімозу; корекцію короткої вуздечки статевого члена, медикаментозне лікування гіперплазії передміхурової залози.

Лікар працює в клініках:
Київ ул. Арсенальна, 9/11 м.Кловська166м.Печерська53м.Арсенальна2510

Федор
К Антону Олеговичу я обратился с довольно интимной проблемой - эректильной дисфункцией. Я уже даже опустил руки. Но методы лечение Микитенко действительно эффективные. Моя жизнь снова заиграла красками, и теперь я снова могу сполна наслаждаться своей женой и радовать ее.

• НМУ ім Богомольця - 2009-2015 - медична психологія
  • 2015-2016 - підвищеня кваліфікації/перекваліфікація - загальна практика.
  • 2016-2018 - спеціалізація "урологія"
  • 2020 - спеціалізація УЗД діагностика.
  • 2013 - сертифікація - з лікувального масажу/реабілітації

Уролог, лікар УЗД надає послуги

• УЗД: нирок та сечового міхура, ОЧП, судин верхніх та нижніх кінцівок, щитоподібна залоза, молочна залоза, мягких тканин, передміхурової залози, органів калитки, доплерографія судин шиї та голови (за попередньою домовленістю)
  • Урологія: консультування дітей (в супроводі батьків) з 14 років, консультування з питань андрології.
  • Оперативні втручання: циркумцизіо (обрізання крайньої плоті), френулопластика (пластика короткої вуздечки статевого члена), гідроцеле (водянки яєчка), варикоцеле, видалення кіст додатків яєчок, видалення доброякісних новоутворень калитки, перекрут яєчка, вазектомія (чоловіча стерилізація), видалення папілом/кондилом
  • Цистоскопія, літотрипсія конкриментів сечового міхура.
  • Катетеризація сечового міхура.

Уролог, лікар УЗД займається лікуванням захворювань

• Цистит, простатит, піелонефрит, зппп, гіперплазія простати, папіломатоз, нетримання сечі, гостра затримка сечовипускання, фімоз, парафімоз, астенозооспермія, гідроцеле(водянка), варикоцеле, епідигдиміт.
  • Запальні захворювання, інфекційні, доброякісні новоутворення.