Собченко Алла Александровна

Гастроэнтеролог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура та печінки. Приймає пацієнтів з симптомами: шкірні висипання, регулярне здуття живота, діарея, печія, нудота та гіркота у роті. Лікує панкреатит, дисбактеріоз, гастрит, гепатит та виразкову хворобу шлунка.

юрия
Чудовий лікар. Постійно звертаюся за її допомогою, так як маю хронічне захворювання. Лікар завжди компетентна в усіх питання, та ефективно лікує мою хворобу. Йдучи до Алли Олександрівни, я завжди впевнена у позитивному результаті.
Viktoriia
Алла Олександрівна, справжній фахівець своєї галузі! Лікувала у неї виразку шлунка. Лікар провела комплексу терапію по ерадикації Helicobacter pylori. Уже через декілька тижнів, виразка повністю зарубцювалася. Щиро вдячна!

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю "лікувальна справа".
  • 2000 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, інтернатура за спеціальністю "терапія".
  • 2005 р. — НМАПО ім. П.Л. Шупика за спеціальністю "гастроентерологія".

• Член Української гастроентерологічної асоціації.