Радченко Светлана Владимировна

Невролог
врач высшей категории
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням неврологічних захворювань. Для уточнення діагнозу призначає МРТ головного мозку. Приймає пацієнтів з болем у шиї, спині та суглобах. Лікує вегетосудинну дистонію, розсіяний склероз, мігрень, головний біль, радикуліт, невралгію та інші хвороби.

хайм
Одного разу, ми з моєю мамою звернулися до цього лікаря. Нам все сподобалося! Лікар не тільки виписала лікування, а й надала детальні рекомендації, щоб у майбутньому запобігти подібним випадкам. Якщо що, тільки до цього спеціаліста!
Дуже хороший фахівець! Лікувала у неї болі в шиї. Лікар пояснила причину мого стану, та порадила що необхідно робити для його полегшення. Лікування ефективно допомогло. Лікар дуже тактовна, та добра людина. Усім задоволена! Рекомендую!

• 2007 р. — Українська Медична Стоматологічна Академія м. Полтава за спеціальністю "Лікувальна справа".
  • 2009 р. — Інтернатура за спеціальністю "Неврологія".
  • 2011 р. — Клінічна ординатура за спеціальністю "Неврологія".
  • 2014 р. — Асистент кафедри Фізіології, Патофізіології з курсом медичної біології Сумського Державного Університету.

Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань

• підвивих суглоба;
  • радикуліт;
  • розсіяний склероз;
  • сколіоз;
  • травми живота, нижньої частини спини, поперекового відділу хребта та тазу;
  • травми зап'ястя та кисті;
  • травми області кульшового суглоба і стегна;
  • запаморочення;
  • біль у спині (дорсалгія);