Соколова Тамара Миколаївна

Сімейний лікар, Терапевт
Консультація по прайсу - 960 грн, на період воєнного стану - 720 грн
Доктор Соколова Тамара Миколаївна приймає в якості лікаря-терапевта. Спеціалізується в області сімейної медицини. Надає послуги діагностики та медикаментозного лікування захворювань внутрішніх органів. Лікує грип, ГРВІ, цистити і холецистити. Спостерігає пацієнтів з вегетосудинною дистонією. Веде також спостереження за здоров'ям усіх членів сім'ї, при необхідності направляє до вузькопрофільних спеціалістів на консультацію. Консультує пацієнтів з COVID-19.

Нина
С острым приступом холецистита попал на прием к Соколовой Тамаре Николаевне. Она мой спаситель. Не растерялась, а сразу сделала все, чтобы снять болевой синдром. Консервативное лечение мне здорово помогло. Таких специалистов, как Тамара Николаевна еще надо поискать.
Женя
Несмотря на свою молодость, Соколова Тамара Николаевна подает большие надежды. Я положительно характеризую этого специалиста, как грамотного семейного врача. Она помогает членам всей нашей семьи от мала до велика. Знает чем можно помочь каждому из нас в отдельности. Она коммуникабельный человек и открытый.
Елена Колесникова
Очень внимательный и грамотний врач

• 2013 р. — Харківський національний медичний університет; 2015 р. — НМУ ім. О.О.Богомольця.

• 2020 г. - Загальна практика по сімейній медицині.

Лікар-невропатолог надає послуги

• консультація;