Козина Валерія Ігорівна

Мамолог, Онколог
Лікар вищої категорії
Лікар займається виявленням та терапією доброякісних і злоякісних утворень молочної залози. Виконує біопсію молочної залози, корекцію птозу. Лікує мастит, мастопатію, асиметрію молочних залоз, фіброаденоми та внутрішньопротокові папіломи. В роботі використовує сучасні методики.

Ольга.А.
Консультувалася в цього лікаря з приводу фіброаденоми молочної залози. Вона запропонувала мені операцію, пояснивши, що консервативно така патологія не лікується. Все пройшло добре. Вечері, я вже була вдома. Дуже дякую спеціалісту!
Рута
Просто чудовий фахівець! Була у не на прийомі. Лікар детально мене оглянула, та направила на УЗД. Після отримання результатів, детально розписала лікування. Та двічі повторила мені. Лікарем дуже задоволена, Прийду на повторний огляд.

• 2010 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальна справа, спеціаліст, кардіолог.

Додаткова інформація

• Наукових публікацій у виданнях ВАК України — 18 з них статей — 13, тез — 3.
  • Є співавтором 2 патентів на корисну модель та 1 патенту на винахід.

Лікар-кардіолог займається лікуванням захворювань

• міокардит;