Фесенко Виктор Васильевич

Эндоскопист
врач высшей категории
Лікар спеціалізується на виявленні різних захворювань шлунково-кишкового тракту за допомогою спеціального обладнання — ендоскопа. Займається діагностикою новоутворень, рубців, виразок, ерозій та інших уражень слизової. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Довгий час мене болів живіт. Я звернувся до лікаря. Який у свою чергу направив мене на ендоскопію. Віктор Васильович провів процедуру на найвищому рівні! Завдяки його зусиллям, мені діагностували виразку шлунка. Зараз лікуюся. Дякую!
elena
Справжній віртуоз своєї роботи! ендоскопія дуже не приємна процедура, про це знає кожний. Але не в цього лікаря. Звісно певний дискомфорт є, але в порівнянні з попередніми разами в інших спеціалістів, це зовсім різні речі. Рекмендую!

• 1986 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за фахом: хірургія".

• 2015 р. — підтверджена кваліфікація за спеціальністю ендоскопія, категорія вища.