Урологи в Вінниці

Консультація лікаря уролога в клініці «Радамед» 430
Консультація уролога в клініці «Oxford Medical» 450
Консультація уролога - андролога в клініці «IPF» 450
Консультація лікаря-уролога (бесіда) в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр» 400
Консультація лікаря-уролога (бесіда) в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Соборній» 400
Консультація лікаря-уролога (бесіда) в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр в Барі» 400
Консультація лікаря-уролога (бесіда) в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Зодчих» 400
Олексій
Доктор Костюченко досвідчений і мудрий андролог. Стільки разів мене виручав, а ще лікування у нього завжди строго конфіденційне – для мене особисто це важливо.
07 серпня '16 г.
Олександр
Якщо вже Сергій Андрійович не допоможе, то інші лікарі тим більше будуть безсилі. Хоча я такого собі не уявляю, Костюченко обов’язково грамотне лікування призначить, все буде добре. Перевірив на собі!
21 жовтня '16 г.
Наталія
Хочемо висловити свою подяку Дмитру Олександровичу! Чудовий лікар! Завжди уважно вислухає та дасть розгорнуту консультацію. Допоміг нам з чоловіком у вирішенні проблеми з вагітністю. Було призначено адекватне лікування для чоловіка,яке дало свої результати, та направлено мене до хороших спеціалістів. Тепер чекаємо на малюка. Ми дуже задоволенні лікарем, його відношенням до проблеми. Відчувається досвід, рівень спеціаліста і правильний підхід. Усім рекомендуємо!!!
06 лютого '18 г.
Ігор
Прекрасний лікар, майстер своєї справи. Звертався до інших спеціалістів, але лікування не приносило очікуваних результатів. Порадили лікаря Оперчука Дмитра Олександровича, звернувся, і він вирішив мою проблему! Дякую Вам!
20 лютого '18 г.
Полтора года лечились у множества урологов-безрезультатно.Дмитрия Александровича нам посоветовали его бывшие пациенты.Решил нашу проблему буквально за месяц.Сами ему очень благодарны и советуем теперь всем своим знакомым.Доктор от Бога!!!
18 квітня '18 г.
Максим
Знаю, що Церковнюк не одного мого знайомого з чоловічими болячками до нормального життя повертав. Ось вони і мені його порадили, коли виникли проблеми. Мав можливість переконатись, що Руслан Григорович знає свою справу конкретно!
01 січня '17 г.
Уролог
Лікар Малюхін Віталій Ксенофонтович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечо-видільної системи. Лікар займається діагностикою та лікуванням аденоми простати, простатиту, циститу, сечо-кам’яної хвороби. Спеціалізується на проведенні біопсії простати, цистометрії, чоловічій цистоскопії. Також займається лікуванням уретриту, орхіту та фімозу, парафімозу.
Уролог
Доктор Оперчук Дмитро Олександрович – уролог, с багатовіковим досвідом роботи. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Допомагає чоловікам позбавитись від неприємних симптомів та повністю подолати хворобу. Лікар розробляє індивідуальні схеми терапії, що підвищує їх ефективність. Спеціалізується на лікуванні хвороб як гострої, так і у хронічній стадії. Приймає пацієнтів у приватному порядку. Постійно підвищує кваліфікацію, працює с інноваційними методами лікування.
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Уролог
Лікар-уролог, кандидат медичних наук, займається консультуванням, обстеженнями репродуктивної чоловічої системи. Досліджує питання безпліддя у чоловіків. Також лікує запалення та інфекції, що передаються статевим шляхом. У роботі використовує сучасні методи діагностики і консервативні методи лікування.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Уролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з урологічними захворюваннями. Проводить операції при варикоцеле. Виконує масаж передміхурової залози та інстиляцію сечового міхура. Успішно лікує простатит, аденому простати, чоловіче безпліддя, цистит, хламідіоз та нейрогенний сечовий міхур.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Уролог, Андролог
Лікар вищої категорії Костюченко Сергій Андрійович спеціалізується в області урології та андрології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, аденоми простати, простатиту та циститу. Спеціалізується на проведенні лапароскопічного видалення простати, лазерного та ультразвукового видалення каменів різного діаметру з нирок.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Уролог
Лікар Цирковнюк Руслан Георгійович спеціалізується на урології. Кандидат медичних наук, веде консультативний прийом , займається проведенням мініінвазивних хірургічних операцій, у тому числі інтимної пластики. Виконує органозберігаючі оперативні втручання. Веде спостереження за пацієнтами після проведених процедур.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів з урологічними захворюваннями. Проводить оперативні втручання при варикоцеле та нетриманні сечі. Займається вправленням парафімозу. Лікує аденому простати, простатит, цистит, уретрит, еректильну дисфункцію, фімоз та венеричні хвороби. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з урології.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Вінниця м. Бар, вул. М. Туніка, 14