Уролог-андролог в Вінниці

Сергій С.
Не рекомендую. Коли заходиш в кабінет відразу виникає відчуття наче ти вже должен. Після приймів в таких лікарів, пропадає бажання впринципі звертатись за допомогою до лікарів. Можливо таке відношення тому що я прийшов на консультацію в міську лікарню, а не в приватну лікарню в якій лікарь тоді також давав консультації. В мене був простатит на початковій стадії, Костюченко сказав, що все добре і то не звязано з урологією. Хвороба перейшла в хронічну форму.
30 листопада '-1 г.
Олександр
Якщо вже Сергій Андрійович не допоможе, то інші лікарі тим більше будуть безсилі. Хоча я такого собі не уявляю, Костюченко обов’язково грамотне лікування призначить, все буде добре. Перевірив на собі!
21 жовтня '16 г.
Олексій
Доктор Костюченко досвідчений і мудрий андролог. Стільки разів мене виручав, а ще лікування у нього завжди строго конфіденційне – для мене особисто це важливо.
07 серпня '16 г.
Уролог, Андролог
Лікар вищої категорії Костюченко Сергій Андрійович спеціалізується в області урології та андрології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, аденоми простати, простатиту та циститу. Спеціалізується на проведенні лапароскопічного видалення простати, лазерного та ультразвукового видалення каменів різного діаметру з нирок.
Вінниця вул. Литвиненко, 40