Оперчук Дмитро Олександрович

Уролог
Доктор Оперчук Дмитро Олександрович – уролог, с багатовіковим досвідом роботи. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Допомагає чоловікам позбавитись від неприємних симптомів та повністю подолати хворобу. Лікар розробляє індивідуальні схеми терапії, що підвищує їх ефективність. Спеціалізується на лікуванні хвороб як гострої, так і у хронічній стадії. Приймає пацієнтів у приватному порядку. Постійно підвищує кваліфікацію, працює с інноваційними методами лікування.
Вінниця вул. Соборна, 46 А

18 квітня '18р.
Полтора года лечились у множества урологов-безрезультатно.Дмитрия Александровича нам посоветовали его бывшие пациенты.Решил нашу проблему буквально за месяц.Сами ему очень благодарны и советуем теперь всем своим знакомым.Доктор от Бога!!!
Ігор
Прекрасний лікар, майстер своєї справи. Звертався до інших спеціалістів, але лікування не приносило очікуваних результатів. Порадили лікаря Оперчука Дмитра Олександровича, звернувся, і він вирішив мою проблему! Дякую Вам!
Наталія
Хочемо висловити свою подяку Дмитру Олександровичу! Чудовий лікар! Завжди уважно вислухає та дасть розгорнуту консультацію. Допоміг нам з чоловіком у вирішенні проблеми з вагітністю. Було призначено адекватне лікування для чоловіка,яке дало свої результати, та направлено мене до хороших спеціалістів. Тепер чекаємо на малюка. Ми дуже задоволенні лікарем, його відношенням до проблеми. Відчувається досвід, рівень спеціаліста і правильний підхід. Усім рекомендуємо!!!
Ілонна
Хочу сердечно подякувати лікарю, Оперчуку Дмитру Олександровичу ,за надану мені грамотну кваліфіковану допомогу,відповідальний підхід до роботи та доброзичливе ставлення.Ще раз дякую вам ,золота Ви людина.
Тая
Чудовий лікар, кваліфікований спеціаліст своєї справи та гарна людина! Тільки найкращі відгуки