Інномед, центр ендохірургії

6.2
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Вінниця, ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізується на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.

Послуги, які надає медичний центр:

• консультації фахівців;
  • лабораторні дослідження;
  • лапароскопічні, вагінальні малоінвазівні операції;
  • хірургічні втручання, направлені на збереження органів;
  • онкологічні операції;
  • УЗД внутрішніх органів;
  • пренатальна діагностика;
  • лікування безпліддя;
  • терапія еректальної дісфункції;
  • онкологічна діагностика;
  • комплексні програми.

В медичному центрі працює денний стаціонар, де протягом 1 дня лікарі проведуть малотравматичне лікування.

Переваги медичного закладу — високотехнологічні методи лікування, високий професійний рівень лікарів та медичного персоналу, значно коротший період реабілітації.

Знаходиться медичний центр за адресою вул. Хмельницьке Шосе, 96-Г.

Інномед, центр ендохірургії, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Контрольна допплерометрія: вимірювання матково-плацентарного та фетоплацентарного кровоплину 450
  • УЗД артерій нижніх кінцівок (1 кінцівка) 500
  • Трансуретральна резекція простати 23 500
  • Мультифокальна біопсія простати 3 950
  • Трансуретральна резекція простати 2-й этап 16 500
  • Лапароскопічна холецистектомія 18 500
  • Комплексний прийом гінеколога, доктора медичних наук (УЗД, кольпоскопія, мікроскопія виділень UVC, цитологія шийки матки) 900
  • Консультативний прийом гінеколога, доктора медичних наук за результатами обстежень з УЗД 670
  • Післяопераційний консультативний прийом гінеколога, доктора медичних наук 670
  • Комплексний прийом гінеколога (кольпоскопія, мікроскопія виділень UVC, цитологія шийки матки) 575
  • Комплексний прийом гінеколога (УЗД, кольпоскопія, мікроскопія виділень UVC, цитологія шийки матки) 780
  • Повторний контрольний прийом гінеколога без кольпоскопії з мікроскопією виділень UVC 300
  • Повторний прийом гінеколога з кольпоскопією та UVC 400
  • Комплексний прийом гінеколога для Virgo пацієнток (бесіда, УЗД абдомінально, бактеріоскопія) 730
  • Біопсія шийки матки з піхви 800
  • Трепан біопсія молочної залози 1 265
  • Трепан біопсія з патогістологічним дослідженням 1 720
  • Консультація онколога 400
  • Повторна консультація онколога 310
  • Первинна консультація лікаря репродуктолога (УЗД, мазок на флору та цитологія ш/матки) 650
  • Консультація лікаря - терапевта 350
  • Комплексний прийом уролога (кандидат медичних наук) 630
  • Повторна консультація уролога (кандидат медичних наук) 345
  • Консультація уролога (кандидат медичних наук) за результатами обстеження 345
  • Хірургічна корекція стресового нетримання сечі TVTO від 13 100
  • Хірургічна корекція стресового нетримання сечі TVTO під час лапароскопічної операції 5 200
  • Стентування сечоводу 3 200
  • Лапароскопія ІІ категорії від 14 500
  • Лапароскопія ІІІ категорії від 14 500
  • Лапароскопія ІV категорії від 14 500
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри І категорії 1 650
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри ІІ категорії (до 8 фрагментів) 2 700
  • Видалення доброякісних новоутврень шкіри ІІІ категорії (більше 8 фрагментів) 4 200
  • Видалення новоутворень підшкірної жирової клітковини під загальним знеболенням 8 200

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Хочу подякувати лікарю Камінський Валерій Владиславович за його професіоналізм людяність,а також анастазіологу Пузир О.І за його індивідуальний підхід до кожного пацієнта,медсестрам та персоналу взагалі.Особливе дякую працівниці яка пригостила кавою так як я чекала тата з операції цілу ніч в авто вона пригостила не знаю її прізвища але дякую за людяність,здоровя та миру нам усім
РоманишинаНаталя
21 травня '23р.
Велике дякую найкращим професіоналам своєї справи Григоренко А.М. Абдулаєв В.Е Сливка Е.В та анастезіолог Пузир О.І Ви найкращі❤все на вищому рівні!!!Дякую ,всім рекомендую!!!Клініка супер все на вищому рівні.
Виктор
Огромное спасибо всем сотрудникам .Люди знающие свое дело. Профессионалы!!! Успехов вам!
Сергій
Хочемо висловити подяку лікарю Карпенко Іллі Олександровичу та всьому персоналу клініки Інномед. Прекрасний спеціаліст, професійний та відповідальний! Відчувається індивідуальний підхід в лікуванні пацієнта. Бажаємо Іллі Олександровичу успіхів, удачі, професійного росту, Нових Вам здобутків, досягнень і міцного здоров’я!Щиро дякуємо.
Віталіна
Найкращі лікарі, добрі медсестри, все на вищому рівні. Молодці.
Андронюк Володимир григорович
Хочу висловити тільки самі найкращі слова вдячності за високий професіоналізм,людське відношення,чуйність турботу дуже хорошому лікарю Карпенку Ільї Олександровичу. Велике Вам дякую за Вашу не легку працю і за Ваші золоті руки, та ставлення до людей! Низький Вам уклін,міцного здорв'я та Божого благословіння! ДЯКУЮ ВАМ!!!
Евгенія
Лікарня чудова, дуже вдячна Григоренко А.М і Абдуллаев В.Е, після операції завжди на зв’язку і відповідають на питання, рекомендую !!!!!
Тетяна
Хочу висловити тільки самі найкращі слова вдячності за високий професіоналізм ,людське відношення ,чуйність ,турботу Григоренко Андрію Миколайовичу ,Сливка Евеліні Валеріївні, Пузир Олександру Івановичу ,дівчаткам медсестричкам і іншим лікарям !!! Я буду всім рекомендувати ваш заклад,ви самі найкращі, з таким чудовим персоналом ніяка операція не страшна ! Просто величезне ДЯКУЮ за приємні новини після операції!!!!!!!!Низький вам уклін та міцного здоров'я!Дякую!!!!!!!!!!
Альбіна
Дякую лікарю ГригоренкоА.М лікар від Бога рекомендую я вам дуже вдячна
Алла
26 травня '21р.
Висловлюю найтепліші слова вдячності лікарю Вноровській Лілії Борисівній!!! Дякую Вам за ваше людське відношення, вміння вислухати , уважний огляд і призначення лікування. Буду радити всім !
Гапченко Лариса
18 травня '21р.
Доброго дня! Хочу подякувати Григоренко Андрію Миколайовичу за надану кваліфіковану консультацію, яка врятувала мене від не потрібної операції.Дякую Вам за порядність і високопрофесіоналізм!!!!
Анастасія
12 травня '21р.
Клініку рекомендую вони заслуговую найвищий бал. дякую вам
Анастасія
12 травня '21р.
Сьогодні робила в клініці гістерорезектопію. Тільки найкращі відгуки і слова вдячності лікарям Абдуллаєву Вагіфу Етібаровичу та анастезіологу Пузир Олександр Іванович! Дякую дуже
Дякую лікарям супечудовоі клініки: Григоренко Андрій, СлівкаЕліна Валеріівна, за успішну операцію, Пузир Олександр Іванович за відмінний наркоз. Клініка є надсучасною, комфортною.
Ірина
Дуже вдячна за високий професіоналізм лікарю Григоренку А.М., також чудовий лікар УЗД Ошовська .
Ірина
Нещодавно робила в клініці гістерорезектопію. Тільки найкращі відгуки і слова вдячності лікарям Григоренко та Абдуллаєву Вагіфу Етібаровичу!
Олена
Коли постало питання: де обстежети бабцю (клінічні аналізи виявили критично низький гемоглобін), єдина клініка, яка змогла адекватно провести знечулення і виконати швидко і якісно ФЕГДС та колоноскопію - бул медичний центр Інномед. Тож з наступним вибором цієї ж процедури стосовно мене, не було і сумнівом. Все зручно- ти телефонуєш на col- центр і просиш записати тебе на дане обстеження. Дівчатка уточнюють чи з наркозом. Я вибрала з наркозом. Лікар анестезіолог Ткаченко - дуже досвідчений і уважний, зібрав твій анамнез, аналізи і записав на певний час і день на дане обстеження. Вражає сервіс клініки: від бахіл - до одноразової білизн для дослідження. Все інтимно і зручно. Чудовий лікар - ендоскопіст Золотаренко виконав дослідження. Ну, і як приємний бонус, тебе після дослідження переміщують в палату, де є матрас з ПІДІГРІВОМ!!! Це взагалі космос. Найважче- це наважитись на саме дослідження та очікування результатів. Тому ДУЖЕ раджу всім саме Інномед для проведення даних досліджень під анестезією
Тетяна
Найкраща клініка! Спеціалісти на найвищому рівні. Єдиний в Україні робот DaVinchi і його досвідчений хірург-професіонал - Церковнюк Руслан Георгійович, асистенти- Сміюха Олександр, лікуючий лікар Карпенко Ілья! Велика вам дяка за Вашу працю
Нікітіна Таня
Дякую лікарю мамологу Дусик А.В.Чудовий лікар.Усім рекомендую.
Хочу подякувати Ямкова А.В.за гарний підхід і лікування . Вона дуже грамотна ,добра,хороший лікар,вміє вислухати що є найголовнішим . Завдяки її допомозі,я завагітніла. Довгі роки я зверталась до лікарів гінекології і в приватні лікарні . Жодний лікар не зміг мені допомогти. Ямкова А.В.- Це Лікар від Бога !!!! Я Вам дуже вдячна .
Федір Луцишин
27 квітня '20р.
Хочу висловити велику подяку за професіоналізм, чуйне ставлення, людяність Демиденко Юрію Олександровичу - лікарю хірургу-онкологу та Пузиру Олександру Івановичу - лікарю-анастазіологу. Особлива вдячність Антонюку Євгену Сергійовичу, директору, за високий організаційний рівень, якісне обслуговування та всьому медичному персоналу за чуйне ставлення, турботу, уважність. Міцного здоров"я Вам, щастя та довголіття.
Дуже довго я вибирала клініку,де зробити операцію.Переглянула багато варіантів приватних клінік.Але ,все-таки ,віддала перевагу клініці,,Інномед'' в Вінниці.Я з другого міста,тому інформацію я збирала дуже довго. Хочу подякувати Андрію Миколаєвичу Григоренко за людяність,чуйне ставлення до пацієнтів.Анрій Миколаєвич-хірург від Бога.Я дякую чудовому лікарю Вагіфу Етібаровичу за всі відповіді на мої запитання,за прфесіоналізм.Окрема подяка Олександру Івановичу,анастезіологу за позитив,та грамотну анестезію.Хочу подякувати всьому медичному персоналу клініки,,Інномед'' за чуйне ставлення до пацієтів. Клініка ,,Інномед''-це клініка європейського рівня на Україні. Велике дякую за вашу працю!!!Ви-прфесіонали!!!Всім рекомендую клініку,,Інномед''
Мирослава
Чудовий лікар!!!
Всем советую !!! Лечение привело к желаемому результату . Очень хороший врач
Леся
Найкращий лікар, лікар від Бога. Хороша людина. Я вдячна Андрію Миколайовичу, за моє життя та здоров'я❤
Aлла
04 квітня '19р.
Наталья Альбертовна -очень внимательный врач и отзывчивый человек, профессионал своего дела! От имени своей подруги и себя лично рекомендую. Удачи в работе Вам и благодарных и выздоровевших пациенток!
Дуже хороший лікар!!!!
Чудовий лікар! Не обманює, розповідає про хворобу і лікування зрозуміло. Дякую!
Олена
Дуже вдячна Андрію Миколайовичу за допомогу,завдяки йому напевно живу
Вікторія
Гороший фахівець і лікар!
Хочу поблагодарить Григоренко Андрея Николаевича, анестезиолога Александра Ивановича, доктора Вагифа Этибаровича и весь персонал клиники , за проведенную операцию. Спасибо Вам за Ваш труд
Тетяна
Двічі Андрій Миколайович робив операцію - гістероскопія, лапароскопія, як наслідок завмерлої та позаматкової вагітності.Все успішно. В той час, коли лікарі ВОЛ гінекологічного відділення ледве не довели мене до смерті в 25 років. Дуже дякую за моє життя та здоров'я)))
Очень вежливый и хороший специалист, после которой не страшно идти на повторный осмотр;) Большое спасибо и всем рекомендую!
Анастасия
Хороший врач. Сделала обследование. Не обманывает и не пытается впихнуть дорогое и типа эффективное лечение. Буду посещать только этого врача.
Мельник Альона
09 квітня '18р.
Скористалась послугами Центру вперше. Дуже задоволена сервісом. Привітний персонал. Відчувається турбота. Також лікарі дуже гарно і детально все пояснюють, що для мене важливо. Дякую вам! Ви молодці! Продовжуйте в тому ж дусі!
Була на прийомі Людмили Святославівни два рази, її увагою ,поясненням і розумінням, більше ніж просто задоволена, все пояснить, жодне питання не залишить без відповіді. Тепер тільки до неї буду звертатись, і радити своїм знайомим -тільки її.
Вікторія
Проходила узд діагностику при вагітності.Уважна та приємна лікар!Рекомендую усім!
Світлана
Чудовий спеціаліст! Дуже уважно дивиться, не поспішає, відповідає на всі питання. Якісна діагностика, правильний діагноз. Рекомендую!
Хочу подякувати Краєвській Н.А. за гарний підхід і лікування . Вона дуже хороший лікар, грамотна!! Я дуже задоволена результатом. Вміє вислухати, підтримати, порадити.Дякую Вам велике!
Хочу висловити велику вдячність Григоренку Андрію Миколайовичу за виконану операцию. Дякую усім, храни Вас Боже!
08 квітня '17р.
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
08 квітня '17р.
Дуже дякую Григоренку Андрію Миколайовичу,дуже легко пройшла операція 6.04.2017 лікар від Бога.Анестезіологу Олександру Івановичу окрема подяка дай Боже Вам здоровя.Дуже гарне відношення усього персоналу.Усім рекомендую
Тетяна
якщо в клініці працює Григоренко Андрій Миколайович. то впевнено скажу, що в області він N1. Мене теж Андрій Миколайович оперував, велике спасибі. Усім рекомендую.
Була прооперована 14.03 Григоренко А.М. Якщо потрапляти в руки лікарів-то тільки до таких, лікарів від Бога, які не просто оперують, а і постійно вдосконалюють свої вміння, набувають нових знань. Анестезіологу окрема подяка-дуже точно розрахована доза анестезії, швидкий вихід з наркозу без побічних дій. Також величезна подяка медсестрі Даші за щиру турботу і бажання допомогти. Також дякую за увагу та відповіді на численні питання навіть після виписки Лікарю Еліні Валеріївні. Бажаю клініці подальшого розвитку. Країні вкрай необхідні клініки такого рівня. Дякую Вам за те, що Ви такі є.
Тарас
Був на прийомі у лікаря Сміюхи. Мені не дуже подобаються лікарі, але треба було. Фахівець непоганий, тактовний. Дивився, направив на аналізи. Потім виписав лікі. В цілому, я задоволений лікування.
Довгий час були проблеми з циклом, але я не звертала на це уваги, потім почалися болі, тому вирішила звернутися до лікаря. Порадили Андрія Миколайовича, він оглянув мене, призначив деякі аналізи та обстеження. Виявилося, що це міома матки і потрібна операція. На щастя, Григорович проводить такі втручання лапарскопічно. Він блискуче провів операцію, відновлення було безпроблемним під його наглядом і керівництвом.
Катерина
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Ірина
Довелося проходити обстеження у лікаря Ошовської два раза, спочатку дивилась шлунок, потім ще раз по гінекології. Я дуже задоволена результатом. Якщо потрібно, піду тільки до неї. Дуже професійно, грамотно, відповідає на всі питання під час огляду, надає рекомендації.
Обращались к Наталье Альбертовне. Она сделала полное обследование. Врач нашла причину недуга, назначила лечение. Очень довольны результатом
Максим
Знаю, що Церковнюк не одного мого знайомого з чоловічими болячками до нормального життя повертав. Ось вони і мені його порадили, коли виникли проблеми. Мав можливість переконатись, що Руслан Григорович знає свою справу конкретно!
Лера
30 листопада '-1р.
Дуже гарний лікар! Була в нього на операції, ніяких ускладнень після не виникло, результатом безпосередньо лікування також задоволена
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00