Інномед - центр ендохірургіі

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізується на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.

Послуги, які надає медичний центр:

• консультації фахівців;
  • лабораторні дослідження;
  • лапароскопічні, вагінальні малоінвазівні операції;
  • хірургічні втручання, направлені на збереження органів;
  • онкологічні операції;
  • УЗД внутрішніх органів;
  • пренатальна діагностика;
  • лікування безпліддя;
  • терапія еректальної дісфункції;
  • онкологічна діагностика;
  • комплексні програми.

В медичному центрі працює денний стаціонар, де протягом 1 дня лікарі проведуть малотравматичне лікування.

Переваги медичного закладу — високотехнологічні методи лікування, високий професійний рівень лікарів та медичного персоналу, значно коротший період реабілітації.

Знаходиться медичний центр за адресою вул. Хмельницьке Шосе, 96-Г.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Інномед - центр ендохірургіі, вартість послуг:

• Дуплексне сканування матково-плацентарного кровоплину 210
  • Трансуретральна резекція простати 13 500
  • Мультифокальна біопсія простати 2 500
  • Трансуретральна резекція простати 2-й этап 11 500
  • Лапароскопічна холецистектомія 10 000
  • Комплексний прийом гінеколога, доктора медичних наук (УЗД, кольпоскопія, мікроскопія виділень UVC, цитологія шийки матки) 430
  • Консультативний прийом гінеколога, доктора медичних наук за результатами обстежень з УЗД 330
  • Післяопераційний консультативний прийом гінеколога, доктора медичних наук 220
  • Комплексний прийом гінеколога (кольпоскопія, мікроскопія виділень UVC, цитологія шийки матки) 250
  • Комплексний прийом гінеколога (УЗД, кольпоскопія, мікроскопія виділень UVC, цитологія шийки матки) 340
  • Повторний контрольний прийом гінеколога без кольпоскопії з мікроскопією виділень UVC 190
  • Повторний прийом гінеколога з кольпоскопією та UVC 225
  • Корекція лікування гінекологом 150
  • Комплексний прийом гінеколга для Virgo пацієнток (бесіда, УЗД абдомінально, бактеріоскопія) 320
  • Консультація мамолога 180
  • Комплексний прийом уролога (кандидат медичних наук) 330
  • Повторна консультація уролога (кандидат медичних наук) 100
  • Консультація уролога (кандидат медичних наук) за результатами обстеження 100
  • Хірургічна корекція стресового нетримання сечі TVTO 9 000
  • Хірургічна корекція стресового нетримання сечі TVTO під час лапароскопічної операції 2 500
  • Стентування сечоводу 1 900
  • Лапароскопія ІІ категорії 11 500
  • Лапароскопія ІІІ категорії 13 500
  • Лапароскопія ІV категорії 11 500
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри І категорії 800
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри ІІ категорії (до 8 фрагментів) 1 600
  • Видалення доброякісних новоутврень шкіри ІІІ категорії (більше 8 фрагментів) 3 000
  • Пункція рідинних утворень під контролем УЗ 2 900

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
07 серпня '17г.
Хочу подякувати Краєвській Н.А. за гарний підхід і лікування . Вона дуже хороший лікар, грамотна!! Я дуже задоволена результатом. Вміє вислухати, підтримати, порадити.Дякую Вам велике!
Виктория
25 липня '17г.
Хочу висловити велику вдячність Григоренку Андрію Миколайовичу за виконану операцию. Дякую усім, храни Вас Боже!
Наталія
08 квітня '17г.
Дуже дякую Григоренку Андрію Миколайовичу,дуже легко пройшла операція 6.04.2017 лікар від Бога.Анестезіологу Олександру Івановичу окрема подяка дай Боже Вам здоровя.Дуже гарне відношення усього персоналу.Усім рекомендую
Тетяна
23 березеня '17г.
якщо в клініці працює Григоренко Андрій Миколайович. то впевнено скажу, що в області він N1. Мене теж Андрій Миколайович оперував, велике спасибі. Усім рекомендую.
Людмила
22 березеня '17г.
Була прооперована 14.03 Григоренко А.М. Якщо потрапляти в руки лікарів-то тільки до таких, лікарів від Бога, які не просто оперують, а і постійно вдосконалюють свої вміння, набувають нових знань. Анестезіологу окрема подяка-дуже точно розрахована доза анестезії, швидкий вихід з наркозу без побічних дій. Також величезна подяка медсестрі Даші за щиру турботу і бажання допомогти. Також дякую за увагу та відповіді на численні питання навіть після виписки Лікарю Еліні Валеріївні. Бажаю клініці подальшого розвитку. Країні вкрай необхідні клініки такого рівня. Дякую Вам за те, що Ви такі є.
Тарас
Був на прийомі у лікаря Сміюхи. Мені не дуже подобаються лікарі, але треба було. Фахівець непоганий, тактовний. Дивився, направив на аналізи. Потім виписав лікі. В цілому, я задоволений лікування.
Валентина
Довгий час були проблеми з циклом, але я не звертала на це уваги, потім почалися болі, тому вирішила звернутися до лікаря. Порадили Андрія Миколайовича, він оглянув мене, призначив деякі аналізи та обстеження. Виявилося, що це міома матки і потрібна операція. На щастя, Григорович проводить такі втручання лапарскопічно. Він блискуче провів операцію, відновлення було безпроблемним під його наглядом і керівництвом.
Катерина
11 січня '17г.
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Ірина
Довелося проходити обстеження у лікаря Ошовської два раза, спочатку дивилась шлунок, потім ще раз по гінекології. Я дуже задоволена результатом. Якщо потрібно, піду тільки до неї. Дуже професійно, грамотно, відповідає на всі питання під час огляду, надає рекомендації.
Виктория
Обращались к Наталье Альбертовне. Она сделала полное обследование. Врач нашла причину недуга, назначила лечение. Очень довольны результатом
Максим
01 січня '17г.
Знаю, що Церковнюк не одного мого знайомого з чоловічими болячками до нормального життя повертав. Ось вони і мені його порадили, коли виникли проблеми. Мав можливість переконатись, що Руслан Григорович знає свою справу конкретно!
Лера
30 листопада '-1г.
Дуже гарний лікар! Була в нього на операції, ніяких ускладнень після не виникло, результатом безпосередньо лікування також задоволена

Лікарі клініки Інномед - центр ендохірургіі

• Онколог
  • Уролог
очистити
+38 (043) 265-44-90 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Замостянська, 20а/43
Діагностичний центр "Салютем" надає професійну допомогу у проведенні затребуваних лабораторних та інструментальних досліджень. Лабораторія діагностичного центру обладнана сучасними автоматичними аналізаторами і діагностичною апаратурою останнього покоління. Інструментальні дослідження виконуються на сертифікованому обладнанні передових світових виробників. Ціни на аналізи в "Салютем" відповідають найкращим тарифним пропозиціям на ринку лабораторно-інструментальних досліджень.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке ш., 92 (1 поверх)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Записатися на прийом
Вінниця пр-т Коцюбинського, 6 (каб. №10)
Кабінет судинного хірурга Сандера С.В. у Вінниці надає кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам, що страждають на варикоз, утворення тромбів та інші судинні захворювання. Пацієнтів приймає кваліфікований хірург, кандидат медичних наук.
Пн: 13:00-16:00 Ср: 13:00-16:00 Пт: 13:00-16:00