Малюхін Віталій Ксенофонтович

Уролог
Лікар Малюхін Віталій Ксенофонтович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечо-видільної системи. Лікар займається діагностикою та лікуванням аденоми простати, простатиту, циститу, сечо-кам’яної хвороби. Спеціалізується на проведенні біопсії простати, цистометрії, чоловічій цистоскопії. Також займається лікуванням уретриту, орхіту та фімозу, парафімозу.

Дмитро
Малюхін досвідчений і уважний уролог. Відповідає на всі виникаючі питання, не поспішає з діагнозами. Лікування призначає ефективне, швидко дає результати. Звертався, сподобалося!
Николай
Все мужские проблемы Малюхин решает профессионально и по-мужски – просто, грамотно и эффективно. Мне помог уже дважды, хороший уролог.
Сергій С.
12 квітня '20р.
РЕКОМЕНДУЮ. Проходив курс лікування від хронічного простатиту. Лікувався до цього у 4 вінницьких лікарів, 2 з них (Костюченко, Оперчук) були повні неадеквати, до них я попав якраз на початковій стадії хвороби і через не правильний діагноз мені вчасно не було надане лікування, що і було однією з причин переходу хвороби в хронічну форму. Лікування у 2 інших лікарів, один з них приймає в Пироговці та Дідух Сергій Григорович, надали досить хороше лікування, але вже через мою неадекватність, я знову зіштовхнувся з хворобою. Тільки цього разу вже у досить серйозній формі. Хвороба вже буквально не давала нормально жити і з фізичної точки зору і з психологічної. Був позитивний досвід лікування у Дідуха, але вже просто стидно було до нього знову йти. Почав шукати інших лікарів у Вінниці, вже шукав саме не лікарні, а лікарів та відгуки. Відгуків особливо не було, до того ж ні для кого не секрет як ті відгуки пишуться. Знайшов Малюхіна Віталія Ксенофонтовича, мені сподобався досвід роботи і кількість профільної освіти не в одному навчальному закладі. Прийшов на консультацію. Відразу сподобався підхід, було схоже що лікар розбирається в тому що він робить. До тебе нормально відносяться та з тобою нормально спілкуються. Лікар не ставив діагнозу до отримання результатів аналізів. Після постановки діагнозу "хронічний простати", лікар не обіцяв швидких результатів. Також ми відразу домовились про виконная 7 правил, без яких лікування не має сенсу. Були і бактерії і показник лейкоцитів більше 100. За перших пів року знищили бактерії та показник лейкоцитів впав до 50. Але я нарушив правила і по факту прийшлось починати з початку. Через рік і 2 місяці лікування, лейкоцити менше 5 і я себе прекрасно почуваю. Дуже раджу цього лікаря. Раджу не затягувати і вчасно звертатись до лікаря. Та дотримуватись всіх рекомендації тоді і результат лікування буде.

• 1986 р. - Іркутський державний медичний інститут.

Курси

• 1998 р. - спеціалізація з урології, м. Москва;
  • 1999 р. - удосконалення з урології, м. Москва;
  • 2013 р. - спеціалізація з урології в Українській військово - медичній академії.