Радамед, медичний центр

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Багатопрофільний медичний центр «Радамед» пропонує медичну допомогу в діагностиці та лікуванні по 10 напрямкам для дітей та дорослих. Фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації. Профільний медичний центр надає комплексну допомогу дітям та дорослим. На території закладу приймають кваліфіковані спеціалісти с багаторічним стажем праці. Записатись на індивідуальну консультацію можна по вказаним номерам телефонів.

На первинній консультації лікар проводить догляд, збирає анамнез та оцінює загальний стан. На основі отриманої інформації спеціаліст визначає комплекс діагностичних заходи. Інструментальне та лабораторне дослідження проводиться на території центру. Забір матеріалів проводиться стерильними інструментами у встановленому порядку.

Схема лікування визначається у індивідуальному порядку на основі результатів комплексного дослідження організму. У основі терапії лежить прийом ліків.

Послуги, які надає заклад:

• консультація лікарів (остеопат, вертебролог, дерматолог, гінеколог, ендокринолог, дієтолог, уролог, андролог);
  • ультразвукова діагностика внутрішніх органів, малого таза, судин;
  • лікування вугревого висипу;
  • ДНК-тестування;
  • програма схуднення;
  • лікувальний масаж;
  • рефлексотерапія;
  • клінічна діагностика.

Переваги приватної лікарні - відсутність черг, професійний підхід, комплексне лікування, розробка індивідуальної програми для терапії, високотехнологічне обладнання.

Для запису на індивідуальну консультацію звертайтесь по вказаним номерам телефонів. Прийом проводиться згідно графі роботи медичного центру.

Радамед, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

Николай
Очень нравится ответственность и обязательность персонала. 10 из 10
Дарья
01 травня '20р.
Очень приятный персонал, а именно администратор Лариса и гинеколог Татьяна Васильевна!
Марія
Після декількох років невтішних діагнозів та безрезультатного лікування потрапила в Радомед. Лікар у мене був просто золотко, вона зрозуміла причину проблем, вдалося нормалізувати тиск, зникла стенокардія. Клініка і лікарі в ній на п’ятірку.
Діана та Назар
Протягом двох років не могла завагітніти, всі розводили руки та не могли назвати причину. В Радамед прийшла до лікаря Вдовиченко. Хочу дуже подякувати, адже ми з чоловіком стали не просто батьками, а стали щасливими людьми! Дякуємо!
Я дуже хочу лишити свій відгук що до клініки Радамед, особливо подякувати гінекологу Вдовиченко. Я нарешті здійснила свою мрію, я стала мамою. Дякую за кропітку роботу, невтомну працю та віру! Вдячних Вам пацієнтів!
Марічка
Я дуже вдячна лікарям клініки Радамед, вони змогли налагодити роботу мого організму, почуваюсь прекрасно! Всім знайомим уже порадила цю клініку. Дякую за допомогу!
Руслана
Много слышала о Радамеде и о их хваленой программе похудения. После родов никак не могла привести фигуру в порядок, как бы не старалась. Хотела было уже отчаяться, но взяла себя в руки и записалась на программу. Это просто ВАУ! Результат держится, вес не скачет, я просто в восторге. Всем рекомендую!
Никита
Лечил тут сколиоз, точнее сына лечили, у него было искривление в верхнем отделе позвоночника 13%. Малой канючит, мучается от вечных болей которые не прекращались, перепробовали кучу врачей, много разных клиник, удавалось снять медикаментами боль, но причина то никуда не девалась. В Радамеде нам назначили курс массажа, порекомендовали тренажерный зал для тренировок, успехи были хоть и не так быстро, как хотелось бы. Мы уверенно идем на поправку, главное найти своего доктора и все будет хорошо!
Світлана
Через складне розлучення знадобився ДНК-тест. Звернулася до медичного центру Радамед, адже і раніше користувалася його послугами. Працівники були коректними зі мною та донею, їх професіоналізм та затишна атмосфера клініки допомогли нам залишатися спокійними. Результат отримала в мінімальний строк, що було для мене дуже важливим. Дякую фахівцям медцентру!

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,2
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.