Сторінка 2. Терапевти в Вінниці

Обращалась к врачу с ОРВИ. Симптомы исчезли уже на второй день после начала лечения.
09 жовтня '16 г.
Віталій
Тетяна Іванівна, я рада що ваші рекомендації мені стали в нагоді. Ви уважний, турботливий і висококваліфікований лікар. Дякую Вам і всього самого найкращого!
08 вересня '16 г.
Хотелось бы выразить благодарность Татьяне Ивановне за ее квалифицированную помощь. Доктор быстро и доступно смогла нормализовать мое низкое артериальное давление. До консультации с врачом чувствовала себя очень плохо, постоянно кружилась голова, во всем теле ощущалась слабость. Спасибо ей!!
25 лютого '17 г.
Михаил
Отличный пульмонолог, знает свое дело.
16 жовтня '16 г.
Константин
Андрій Анатолійович - досвідчений і талановитий лікар. Велике спасибі за уважне ставлення і професійне лікування! Рекомендую - будете задоволені лікуванням у цього фахівця.
05 жовтня '16 г.
Сергей
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
11 лютого '17 г.
Терапевт
Лікар Бугайчук Ольга Володимирівна виконує професійну діяльність у сфері терапії. Проводить консультації з питань діагностики, способів лікування та профілактики різних захворювань, зокрема гострої респіраторної вірусної інфекції. Здійснює діагностику та лікування нічних порушень сну, зупинок дихання, хропіння (синдрому обструктивного апное та гіпопное сну).
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Терапевт
Лікар проводить комплексну терапію сезонних захворювань, зокрема, ГРВІ, ГРЗ та грипу. Спеціалізується на порушення з боку органів шлунково-кишкового тракту, нервової, ендокринної та сечостатевої системи. Відправляє на консультацію до профільних фахівців. Направляє на лабораторні та інструментальні дослідження.
Вінниця вул. Соборна, 20
Терапевт
Лікар Колісник Тетяна Іванівна спеціалізується у галузі терапії. Проводить консультації з питань діагностики та лікування різних захворювань, зокрема гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних процесів тощо. Надає послуги оформлення лікарняного листа та вакцинації.
Терапевт, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Консультує з питань вакцинації. Виконує нейросонографію, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та малого тазу, серця, щитовидної залози, вилочкової залози, лімфатичних вузлів, нирок, наднирників та печінки.
Терапевт, кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Успішно лікує серцево-судинні патології. Проводить розшифровку ЕКГ. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з ГРВІ, аритмією, бронхітом, пневмонією, вадами серця, хронічним холециститом. Виконує УЗД органів черевної порожнини.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Кардіолог, терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Також лікує хвороби органів дихальної та травної систем. Виконує розшифровку ЕКГ, консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Лікує гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, стенокардію, аритмію, вроджені та набуті вади серця.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Вінниця м. Бар, вул. М. Туніка, 14
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями травної, дихальної та серцево-судинної систем. Успішно лікує гастрит, пневмонію, ангіну, риніт, хронічний бронхіт, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, цистит, пієлонефрит, атеросклероз та інші хвороби. В роботі використовує сучасні методики.
Вінниця вул. М. Ващука, 20Б
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів (дорослих та дітей) із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує ГРВІ, пневмонію, бронхіальну астму, легкі травми, анемію, гастрит, хронічну втому, риніт, холецистит та гіпертонічну хворобу. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Терапевт, кардіолог, УЗД
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань внутрішніх органів та сердцево-судинної системи, а також проведенні УЗ-діагностики. Марія Сергіївна проводить консультативний прийом, розшифровку ЕКГ, профілактичні огляди, огляди перед щепленням.
Записатися на прийом2 онлайн записи