Щенявська Інна Володимирівна

Терапевт
Доктор Щенявська Інна Володимирівна спеціалізується на терапії захворювань різного профілю. Надає пацієнтам консультації терапевта. Проводить діагностику, профілактику та лікування захворювань застудної та вірусної природи виникнення. Постійно консультує пацієнтів з профільних питань, лікує хворих з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, захворюваннями крові, нирок, гастритом і холециститом.

Валентина Федорівна
Інна Володимирівна - лікар з небагатьох, який дійсно знаходиться на своєму робочому місці!! Не потрібно йти ще до одного, потім до іншого ' спеціаліста' щоб підтвердити діагноз ( це у кращому випадку). Достатньо звернутись тільки до Інни Володимирівни!!! Нехай Господь Бог Вас оберігає та всю Вашу родину! Щастя та терпіння у Вашій не легкій роботі! З повагою Валентина Федорівна!!!
С первого приема поняла, что нахожусь в надежных руках. Инна Владимировна, спасибо огромное, четкость в работе и внимательность выше всяких похвал ! Большого Вам успеха и здоровья!
Професійний терапевт. Гарно підібрала лікування. Всім раджу
Много писать не буду. РЕКОМЕНДУЮ.
Чудова людина