Інномед - материнство та дитинство

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр материнства та дитинства "Інномед" надає кваліфіковану акушерсько-гінекологічну допомогу, проводить пренатальну діагностику, генетичні дослідження, лікування захворювань під час вагітності. Фахівці центру мають високу кваліфікаційну категорію.

Пацієнтам запропановані послуги:

• консультації спеціалістів;
  • дуплексне сканування;
  • кардіотокографія плода;
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально та трансабдомінально;
  • УЗД під час вагітності;
  • кольпоскопія;
  • лабораторна діагностика;
  • масаж передміхурової залози;
  • кріоконсервація ембріонів та сперми;
  • лікування гінекологічних захворювань;
  • встановлення ВМС.

Основні переваги медичного центру — лікування за показниками, використання сучасних методів дослідження та лікування, високотехнологічне обладнання, збереження конфіденційності.

Центр материнства та дитинства "Інномед" — це високий рівень підготовки персоналу та використання інноваційних методів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Інномед - материнство та дитинство, вартість послуг:

• Контрольна допплерометрія: вимірювання матково-плацентарного та фетоплацентарного кровоплину 330
  • Кардіотокографія плода (КТГ) з STV 150
  • Повторна КТГ з STV 120
  • Кардіотокографія плода (КТГ) з STV, двійня 200
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 300
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 300
  • УЗД в ранні терміни вагітності (до 10 тижнів) 350
  • УЗД з 3D вагітних в І триместрі (з 10 по 15 тиждень і 6 днів) 385
  • УЗД з 3D вагітних в І триместрі (з 10 по 15 тиждень і 6 днів), багатоплідна вагітність 550
  • УЗД з 3D вагітних в ІІ триместрі (з 16 по 24 тиждень) 490
  • УЗД з 3D вагітних в ІІ триместрі (з 16 по 24 тиждень), багатоплідна вагітність 900
  • УЗД з 3D вагітних в ІІІ триместрі (з 24 по 42 тиждень) 490
  • УЗД з 3D вагітних в ІІІ триместрі (з 24 по 42 тиждень), багатоплідна вагітність 900
  • Відеокольпоскопія 200
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі 400
  • Установка внутрішньоматкової спіралі "Мірена" (УЗД контроль) 3 500
  • Пайпель біопсія 560
  • Установка внутрішньоматкової спіралі "Джайдес" (УЗД контроль) 3 200
  • Установка внутрішньоматкової спіралі "Мірена" (УЗД контроль) під в/в знеболенням 4 500
  • Ще...
  • Первинна консультація репродуктолога (УЗД, мазок на флору та цитологія шийки матки) 500
  • Повторна консультація репродуктолога з УЗД 400

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Осадчук Катерина
21 серпня '18г.
Рекомендую усім вагітним!!! Це моя друга вагітність і мені є з чим порівняти. Професійний склад медперсоналу, щира турбота про клієнта, не натягнута, дійсно щира. Сервіс на найвищому рівні! Так, як я працювала, було дуже зручно, що для процедур і консультацій мені підбирали максимально зручний час і клініка працює в суботу! Моя вагітність пройшла чудово саме завдяки турботі та професійності медперсоналу медичногоцентру «Інномед». Дуже велика вдячнісь Чечузі Сергію Броніславовичу, чудовий лікар, професіонал своєї справи, людина слова! Щире відношення, увага та підтримка, якого допомогла справитись з хвилюванням під час вагітності і перед пологами. Дякую лікарю УЗД Корчун І.В. вона вчасно виявила певні відхилення і ми ще до пологів знали на що потрібно звернути увагу після пологів. Дякую кожному працівнику центру Інномед материнства і дитинства за турботу та професійність, за здорову дитину і щасливу маму!!!
Юля
22 квітня '18г.
Хочеться від щирого серця подякувати лікарям центру «Інномед» за надану допомогу. Неодноразово я сюди зверталася під час вагітності, і вже після пологів. Мені завжди надавали кваліфіковану допомогу. Рекомендую.
Інна
17 квітня '18г.
Про клініку Інномед: Материнство та Дитинство дізналась від свого лікуючого гінеколога коли завагітніла. Він мені порадив Чечугу Сергія Броніславовича (в якого я в результаті і стояла на обліку). Хотілось би одразу відмітити високий професіоналізм всього персоналу, сучасне обладнання і звичайно ж відношення. Щодо лікарів - Сергій Броніславович чудовий лікар і одразу видно що він любить свою роботу. Дуже зручно було те що у будь якій ситуації я могла подзвонити йому в будь який час. Якщо він не приймав виклик (так як міг бути на операції, огляді чи пологах) за першої ж можливості він одразу передзвонював і консультував. Забігаючи наперед хочу сказати що під час пологів (народжувала в Центрі Матері та Дитини) він завжди був поруч коли необхідно і дуже мене підтримував. В Сергія Броніславовича сучасний підхід до ведення вагітності - всі аналізи як і медикаменти мені назначались по необхідності. Також дякую таким лікарям як лікар УЗД Рудик Наталя Степанівна та терапевт Щенявська Інна Володимирівна. Наталя Степанівна кожен огляд проводила дуже ретельно і ще на першому УЗД сказала що в нас буде хлопчик (і не помилилась). Я рекомендую клініку Інномед: Материнство та Дитинство і вважаю що це найсучасніше місце для спостереження та ведення вагітності у Вінниці з лікарями, яким можна довірити своє здоров'я як і здоров'я майбутньої дитини. P.S. Приємним бонусом були подарункова фотосесія а також курси для майбутніх батьків в Родинній Колисочці.
Яна
31 березеня '18г.
Під час вагітності у мене було кілька захворювань. Я вдячна за допомогу спеціалістам центру «Інномед» за своє здоровʼя і мого малюка. Привітний персонал, сучасне обладнання і відсутність черг далеко не повний список переваг даного центру.
Полина
30 березеня '18г.
В Инномеде я делала радиоволновое лечение эрозии шейки матки, по совету сестры. Мне тоже понравился этот медицинский центр. Я избавилась от болезни за короткий срок, за это большое спасибо.
Віра
29 березеня '18г.
Зверталася в Інномед з метою підбору оптимального методу контрацепції. Мені рекомендували ВМС. Я згодилася. Кваліфіковані спеціалісти Інномеда мені встановили ВМС. Результатом я залишилась задоволена, даний метод контрацепції мені підійшов. Дівчата, кому треба, звертайтеся, тут все супер.
Ірина
27 березеня '18г.
Дякую всім працівникам, лікарю Смороді Олені Леонідівні, УЗД - лікарю Рудик Н.С, за фахову консультацію та призначене лікування! Дякую за ваш професіоналізм та гарне відношення до пацієнтів!!!
Варвара
07 березеня '18г.
Когда я была беременной, обращалась в Инномед. Этот центр предоставляет только качественные медицинские услуги. Ультразвуковая диагностика и консультация гинеколога меня полностью устроили. Рекомендую.
Ілона
21 лютого '18г.
Медичний центр материнства та дитинства «Інномед» – це справжня знахідка для майбутніх мам, що пропонує різноманітні послуги. Особисто я вже була на консультації у гінеколога, робила УЗД плоду. Мені все дуже сподобалося.
Кіра
30 січня '18г.
В медичний центр материнства та дитинства "Інномед" зверталися для кріоконсервації сперми. Сучасне обладнання і досвід лікарів приємно вразили. Послугами ми з чоловіком задоволені. Все було на найвищому рівні.
Діана
08 січня '18г.
Не хотілось би писати про свої проблеми, просто дякую спеціалістам «Інномед» за кваліфіковано допомогу і конфіденційність. Я приємно вражена такою якістю обслуговування. Тепер з таких питань буду звертатися тільки сюди.
Наталия
31 грудня '17г.
Привіт.Ось гойдаю колисочку, доня спить і вирішила написати відгук. Після вдалого ЕКО виникло питання де стати на облік та ведення вагітності, так як мені вже 33роки і вага 150кг. Після спілкування з подругами які в найблищі роки народжували практично всі рекомендували Чечугу Сергія Броніславовича. То ж після спілкування з ним я дізналась про Інномед Материнство і дитинство. Будучи в Інномеді на обліку я отримала масу задоволення, жодного разу не сиділа більше 5хв в черзі, надзвичайно привітний персонал! завжди записувалась в зручний для себе час на прийом. Дійсно кваліфіковані лікарі. Був випадок що на 37 тижні вагітності я не чула 6годин дитину, подзвонила до Чечуги С.Б. то впродовж 20хв він приїхав, відкрив Інномед, оглянув мене, зробили узд, св тест і лише коли переконались, що дитика просто спить відпустив додому. І я зрозуміла, що зробила правильний вибір.
Андрей

• Гінеколог
  • Діагност
  • Терапевт
очистити
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке ш., 92 (1 поверх)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця вул. Київська, 5
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-16:00 Н: 10:00-14:00
Вінниця вул. Келецька, 104
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія та стоматологія