Криво’яз Сергій Олександрович

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доцент
Лікар вищої категорії Криво’яз Сергій Олександрович спеціалізується в області офтальмології. Надає повну консультацію з метою висвітлення вичерпної інформації щодо стану здоров’я органа зору пацієнта. Спеціалізується на лікуванні таких очних хвороб, як глаукома, катаракта, коротко- та далекозоркість, сліпота, ячмінь, різноманітні травми ока. Проводить ефективне хірургічне лікування катаракти та глаукоми, застосовуючи лазерне обладнання. Є спеціалістом з хірургічного лікування косоокості, що призводе до полного відновлення нормального зору пацієнта. Корекція незначних та серйозних відхилень ока за допомогою лазера - основний вид діяльності лікаря.
Вінниця вул. Зодчих, 7

Ірина
Дякую за відновлений зір і цим все сказано!
Руслан
Хочу висловити подяку Сергію Олександровичу за високий професіоналізм та уважне ставлення. Тиждень тому лікував у нього кон'юнктивіт. Все пройшло досить швидко і без ускладнень. Прекрасний доктор, тактовна людина. Дякую!
Василий
Сергей Александрович - прекрасный специалист. Не ожидал такого эффекта от лечения катаракты. СПАСИБО!!!
Максим-Михаил
Хочу выразить благодарность Сергею Александровичу-за проведённую мне операцию.Профессионализм,точность,уверенность в каждом своём действии,индивидуальный подход к пациенту и какая-то особенная человечность и доброта.Спасибо Вам за Ваши золотые руки,возвращённое мне зрение и атмосферу.Вы-лучший!

• 2006 р. — закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова;

• Член Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів;
  • Член Українського товариства офтальмохірургів

Лікар-офтальмолог надає послуги

• рефракційна хірургія;
  • лікування кератоконуса;
  • пластична і реконструктивна хірургія;
  • хірургія косоокості.

Лікар-офтальмолог займається лікуванням захворювань