Черноконь Тетяна Василівна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Лікар першої категорії Черноконь Тетяна Василівна спеціалізується в області офтальмології. Проводить консультацію щодо стану здоров’я органу зору. Займається діагностикою очних хвороб та відхилень. Завдяки найсучаснішому обладнанню, ставить точний діагноз та призначає ефективне лікування. Проводить корекцію зору лазером, а також хірургічне та лазерне лікування глаукоми та катаракти. Окрім того, є висококваліфіційним спеціалістом у лікуванні косоокості хірургічним шляхом. До компетенції лікаря входить лазерна стимуляція зору. Надає подальшу консультацію з приводу запобігання очних хвороб та відновлення зору після операції.
Вінниця вул. Зодчих, 7

Валерий
Татьяна Васильевна замечательный, неравнодушный человек и очень квалифицированный офтальмолог. Сам пролечился у нее благополучно и другим рекомендую. Спасибо за помощь!
Татьяна Васильева консультировала меня по поводу возможных осложнений сахарного диабета со стороны глаз. Сейчас стараюсь придерживаться рекомендаций.

• 2002 р. — закінчила Вінницький державний університет ім. М.І. Пирогова, і отримала диплом за спеціальністю – педіатрія. Лікарська спеціальність після проходження інтернатури: офтальмологія.

• Учасник Європейскої спілки Euroretina.

Лікар-офтальмолог надає послуги

• ретинологія;