Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ваша Оптика, центр контактної корекції зору

6.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Вінниця, вул. Грушевського, 48
Пн — Пт: 09:30-19:30 Сб: 09:30-19:30 Н: 10:00-17:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

«Ваша Оптика» — центр контактної корекції зору, в якому надають кваліфіковані послуги лікаря-офтальмолога, професійно підбирають окуляри та контактні лінзи.

Висококваліфіковані окулісти проводять повну діагностику зору, лікування та профілактику очних захворювань за допомогою сучасного офтальмологічного обладнання. Продавці-консультанти, згідно виписаного рецепта лікаря, допомагають підібрати окуляри для корекції зору або контактні лінзи. Майстер-оптик виготовляє замовлення у передбачені терміни.

У салоні великий вибір оправ, контактних лінз, сонцезахисних окулярів та різних аксесуарів і засобів по догляду за ними.

Пропонується асортимент дитячих та дорослих окулярів від найпростіших до відомих світових брендів із різним стильовим оформленням. Окулярна лінза для корекції зору від відомих виробників в оптичній сфері: Rodenstock, Essilor, Zeiss, JZO. Представлені в оптиці контактні лінзи із різного матеріалу, терміном носіння і дизайном: корегуючі та косметичні (кольорові).

У «Ваша Оптика» постійно оновлюється асортимент товару, проходять різні акції. Для клієнтів існує дисконтна картка, завдяки якій накопичуються бонуси на наступні покупки. Окрім того, до дня народження оптика дарує знижки на окуляри -20% та на контактні лінзи -10%. Дізнатися більше інформації та записатися на діагностику можна на порталі Likarni.com.

  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Ваша Оптика, центр контактної корекції зору, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

  • Комплексна діагностика (візометрія, автокераторефрактометрія, біомікроскопія, огляд очного дна, визначення синдрому «сухого ока» підбір окулярів, підбір контактних лінз) 250
  • Вимірювання очного тиску апаратом Icare 100
  • Авторефкератометрія 50
  • Повторний огляд офтальмолога 150

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-12:00 Н: 08:00-12:00
Новий медичний центр «Нейромед» відкрив свої двері у 2023 році. У даному центрі наші пацієнти можуть пройти МРТ діагностику, УЗД діагностику,ЕНМГ діагностику, отримати консультацію невролога, дитячого невролога, кардіолога, ревматолога, здати повний спектр аналізів та отримати лікування на базі денного стаціонару.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00
Лікувально-діагностичний центр ГастроКлінік (GastroClinic) — це клініка сучасного рівня, фахівці якої займаються діагностикою, терапією, а також профілактикою захворювань травного тракту. У медичному центрі проводяться консультативні прийоми спеціалістів таких напрямків, як гастроентерологія, дієтологія, хірургія, кардіологія, неврологія, психотерапія.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 10:00-17:00 Н: 10:00-17:00