Адамова Наталія Олександрівна

Офтальмолог
Консультація від 150 грн.
Лікар Адамова Наталія Олександрівна спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію відносно стану органа зору та очного дна. Проводить офтальмоскопію очного дна, діагностуючи відхилення та запобігая можливим серйозним наслідкам. Лікує астигматизм, ячмінь, блефарит, кератит, короткозоркість, далекозоркість, глаукому, катаракту, пресбіопію, сліпоту та різні травми ока. Практикує хірургічне та лазерне лікування щодо глаукоми та катаракти. Лікує хірургічним шляхом косоокість. Окрім того, лікує медикаментозно. У разі запальних захворювань очей в їх лікуванні домагається остаточної стабілізації процесу та в подальшому припинення запалення судинної оболонки ока.
Вінниця вул. Зодчих, 7

Олег
Більш досвідченого і мудрого офтальмолога, ніж Наталія Олександрівна я особисто не знаю. Двічі довелося звертатися - бездоганне лікування. Приємна жінка і лікар чудовий!
Лечила косоглазие с помощью операции. Сейчас прохожу реабилитацию.
Професіоналізм і велика майстерність.
Анатолій
Е такі подібні за своїм фахом люди, але їх МАЛО.
Анатолій Дудар
Відмінний

• У 1977 році закінчила медичний університет ім. М.І. Пирогова. Лікарська спеціальність після проходження інтернатури – офтальмологія;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.

• Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів.