Гук Світлана Володимирівна

Офтальмолог
33 роки досвіду
лікар вищої категорії
Консультація 240 грн.
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі офтальмології. Проводить консультативний прийом пацієнтів, займається діагностикою та лікуванням запальних та інфекційних патологій органів зору. Проводить підбір окулярів та лінз з метою корекції зору. Займається видаленням сторонніх тіл з рогівки, промивання та зондування слізно-носових каналів.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Пирогова, 45
Вінниця вул. Скалецького, 35/194

Відгуки пацієнтів

Іван
04 января '17р.
Я ніколи не думав, що ячмінь на оці змусить мене звернутися до лікаря. Якщо раніше мені вдавалося його самостійно вилікувати протягом кількох днів, то цього разу мій стан тільки погіршувався. Я звернувся до Світлани Володимирівни. ЇЇ лікування було ефективним і дієвим. Мені швидко стало легше. Лікар кваліфікований, вона знає що і як лікувати.
Олександр
03 января '17р.
Десять років щоденної багатогодинної праці за комп’ютером не пройшли безслідно. Мій зір почав гіршати. Потрібно було негайно приймати заходи. Світлана Володимирівна визначила гостроту мого зору, призначила каплі та окуляри. Тепер я знову можу повноцінно споглядати усі фарби життя.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1987 р.- Вінницький медінститут Н.І. Пирогова по спеціальності "педіатрія";
  • 1989 р. - інтернатура по педіатрії в Вінницькій міській дитячій поліклініці №1;
  • 2001 р.- спеціалізація з дитячої офтальмології в КНМАПДО ім. П.Л. Шупика.