Дерматовенеролог в Вінниці

Світлана
Хочу висловити, щиру подяку лікарю Мельнику Володимиру Васильовичу за професіоналізм в роботі, за людянісь, уважність. Ви лікар від Бога,майстер своєї справи. Успіхів Вам та благополуччя в діяльності. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Анастасія
Неймовірний лікар! Раджу усім не втрачати час як я на походи до десяток «зірок» дерматології Вінниці, а відразу звертатися до професіонала Володимира Васильовича! Це єдиний лікар, який поставив мені правильний діагноз за 8 років проблем зі шкірою та призначив ефективне лікування, яке дало результат! Це звісно індивідуально, але у моєму випадку, я уявити не могла, що після кожної консультації дерматолога чек у аптеці може бути меншим 1500 грн. Жодних «кремів після кремів» - лікар призначив доступні ліки, більшість з натуральними компонентами. Єдине, за що шкодую, що не звернулася до цього лікаря раніше!
30 листопада '-1 г.
Олексій
Скільки ж часу я марно витратив і хімічної зарази пропустив через свою печінку лікуючи все, чого в мене не було окрім того, на що потрібно було звернути увагу, допоки не потрапив 1 раз до справжнього спеціаліста, людини, яка дійно знає свою справу. Щиро вдячний, Володимиру Васильовичу !
17 липня '20 г.
Лілія
Лікар від Бога - це про Володимира Васильовича. Професіонал, уважний, людяний, доброзичливий. Завжди доводить справу до кінця, тобто до повного одужання. ДЯКУЮ І РЕКОМЕНДУЮ з власного досвіду.
03 червеня '20 г.
Дерматовенеролог
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (кол. 1 Травня)
Дерматовенеролог
Лікар першої категорії Човган Ельвіра спеціалізується в області дерматовенерології. Надає повну консультацію щодо лікування шкірних та венеричних захворювань зовнішніх статевих органів, хвороб слизових оболонок, волосся, нігтів. Лікує псоріаз, себорейний дерматит, гонорею, папіломи, акне, генітальний герпес, герпес, м’який шанкр та інше. Використовує наступні методи лікування: дерматоскопію, дермабразію, мікродермабразію, а також лазерне лікування. Завдяки сучасному провідному обладнанню діагностика та лікування дерматовенерологічних захворювань відбувається ефективно та безболісно.
Вінниця вул. Соборна, 92