Кравцова Ірина Петрівна

Дерматолог
лікар вищої категорії
Доктор Кравцова Ірина Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі дерматології, займається вивченням будови, функцій і захворювань шкіри. Проводить консультації для пацієнтів з різними ураженнями шкіри Лікує вугровий висип, кропив'янку, грибкові ураження шкіри, атопічний дерматит, екзему.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Магістратська, 44А

Олена
Мені довго не вдавалося позбутися дерматиту. Завдяки правильно поставленому діагнозу Іриною Петрівною, мені вдалося впоратися з хворобою. Кравцова визначила, що дерматит у мене алергічної природи. Вона призначила мені комплексне лікування, а також дієту. Зараз моє самопочуття набагато краще.
Ігор
У Ірини Петрівни я лікувався від демодекозу. Декілька спроб вилікуватися самостійно не дали позитивних результатів. І хоча лікування Кравцової було не легким і тривалим, зате результат відмінний. Зараз мене дана проблема уже не хвилює, обличчя тепер чисте. Кравцова досвідчений лікар.
Вікторія
Чудовий лікарь. Після багатьох лікарів,саме вона вилікувала малюку себорейний дерматит.

• 1985 р. - Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю - педіатрія;
  • 1986 р. - інтернатура на базі Білоцерківської центральної лікарні.

Курси

• 1992 р. - курси по дерматології на базі ОКВД;
  • 2012 г. - специализированные курсы по УЗИ на базе ХМАПО, г. Харьков.