Мельник Володимир Васильович

Дерматовенеролог
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.

Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (кол. 1 Травня)

Олексій
Скільки ж часу я марно витратив і хімічної зарази пропустив через свою печінку лікуючи все, чого в мене не було окрім того, на що потрібно було звернути увагу, допоки не потрапив 1 раз до справжнього спеціаліста, людини, яка дійно знає свою справу. Щиро вдячний, Володимиру Васильовичу !
Лілія
Лікар від Бога - це про Володимира Васильовича. Професіонал, уважний, людяний, доброзичливий. Завжди доводить справу до кінця, тобто до повного одужання. ДЯКУЮ І РЕКОМЕНДУЮ з власного досвіду.
Егор
Отличный врач. Быстро и точно определил диагноз и назначил курс лечения. Болезнь прошла . Я очень доволен. Если к дерматологу, то к Владимиру Васильевичу. Рекомендую .
Таня Мягка
Дуже задоволена ставленням , "ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ " кваліфікований та досвідчений у своїй справі Чекаю наступного відвідування на кріо терапію ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ !!!
Наталя
Потрапила на прийом до Володимира Васильовича і результатом уже задоволена .До цього часу іншим лікарем був поставлений неправильний діагноз і я просто викинула гроші на дорогі препарати ,які не давали ніякого результату .А тут 5 днів недорогого лікування і як кажуть " результат на лицо " . РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Руслана
Зверталися до лікаря з алергічною висипкою у дитини. Діагноз і лікування були призначені швидко. Ліки виписані бюджетні. Наступного дня вже був помітний результат. Будемо радити лікаря всім знайомим.
Єлизавета
Дуже вдячна лікарю за те, що допоміг позбутися акне з яким боролася більше року.
Чудовий лікар - професіонал. Були на прийомі з дитиною. Хочу відмітити, що з перших хвилин спілкування з дитиною була знайдена спільна мова, після процедур дитина вийшла задоволена і зовсм не боялася повторного візиту. А це не мало важливо погодьтесь! Хвороби позбулись швидко і з гарним настроєм.
Наталія Чернецька
Лікар просто від Бога. На діагноз Стрептодермія дитині протягом 3 місяців призначали неймовврну кількість ліків, в тому числі антибіотики. І що дивно, ДІЄТА нереально важка.. Це не один місяць сліз та недоспаних ночей як малої дитини так і моїх. ЦЕ ЗЛОЧИН - відповів Володимир Васильович на усі призначення інших лікарів. Я дуже вдячна за людяність даного лікаря. Стрептодермія на лобі розміром близько 5-6см в діаметрі просто на очах зникла протягом 4діб лікування!! Усім РЕКОМЕНДУЮ!
Наталия
Без сомнения, лучший дерматолог Винницы, и не только. Довелось обратиться с проблемой воспаление ногтевых валиков (ониходистрофия), Владимир Васильевич назначил эффективное и недорогое лечение без таблеток, что немаловажно. Спустя 2 месяца абсолютно здоровые ногти. Муж вылечил дерматит , с которым мучился долго, у Мельника за 10 дней. Советуем всем обращаться к Владимиру Васильевичу, действительно очень хороший специалист.
Маріна
10 травня '18р.
Володимир Васильович чудовий спеціаліст. Допоміг вилікувати грибок нігтів, який лікувала 10років, були покращення, але вилікуватись не вдавалось. Проконсультувавшись з Володимиром Васильовичом, був поставлений точний діагноз та призначене лікування. Дуже Вам вдячна за Вашу роботу. Всім рекомендую чудового, кваліфікованого лікаря.
Василий
Чудовий спеціаліст, завжди знайде причину захворювання та дасть корисні поради.
Ларсиа Петрівна
Мельник один з улюблених моїх лікарів. Він завжди намагається знайти причину захворювання, а не тільки зняти симптом. Призначає дієве лікування, причому не обов'язково з дорогими ліками - у його пацієнта завжди є вибір.
Анастасия
Нахожусь на лечении псориаза. Эффект от терапии хороший.
Світлана
22 травня '23р.
Хочу висловити, щиру подяку лікарю Мельнику Володимиру Васильовичу за професіоналізм в роботі, за людянісь, уважність. Ви лікар від Бога,майстер своєї справи. Успіхів Вам та благополуччя в діяльності. Рекомендую.
Анастасія
Неймовірний лікар! Раджу усім не втрачати час як я на походи до десяток «зірок» дерматології Вінниці, а відразу звертатися до професіонала Володимира Васильовича! Це єдиний лікар, який поставив мені правильний діагноз за 8 років проблем зі шкірою та призначив ефективне лікування, яке дало результат! Це звісно індивідуально, але у моєму випадку, я уявити не могла, що після кожної консультації дерматолога чек у аптеці може бути меншим 1500 грн. Жодних «кремів після кремів» - лікар призначив доступні ліки, більшість з натуральними компонентами. Єдине, за що шкодую, що не звернулася до цього лікаря раніше!

• Член Української асоціації дерматовенерологів і косметологів