Мельник Володимир Васильович

Дерматовенеролог
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")

Відгуки пацієнтів

Людмила
11 июня '19р.
Чудовий лікар - професіонал. Були на прийомі з дитиною. Хочу відмітити, що з перших хвилин спілкування з дитиною була знайдена спільна мова, після процедур дитина вийшла задоволена і зовсм не боялася повторного візиту. А це не мало важливо погодьтесь! Хвороби позбулись швидко і з гарним настроєм.
Маріна
10 мая '18р.
Володимир Васильович чудовий спеціаліст. Допоміг вилікувати грибок нігтів, який лікувала 10років, були покращення, але вилікуватись не вдавалось. Проконсультувавшись з Володимиром Васильовичом, був поставлений точний діагноз та призначене лікування. Дуже Вам вдячна за Вашу роботу. Всім рекомендую чудового, кваліфікованого лікаря.
Анжела
09 января '17р.
Чудовий спеціаліст, завжди знайде причину захворювання та дасть корисні поради.
Ларсиа Петрівна
15 ноября '16р.
Мельник один з улюблених моїх лікарів. Він завжди намагається знайти причину захворювання, а не тільки зняти симптом. Призначає дієве лікування, причому не обов'язково з дорогими ліками - у його пацієнта завжди є вибір.
Анастасия
05 июня '16р.
Нахожусь на лечении псориаза. Эффект от терапии хороший.
Егор
25 марта '19р.
Отличный врач. Быстро и точно определил диагноз и назначил курс лечения. Болезнь прошла . Я очень доволен. Если к дерматологу, то к Владимиру Васильевичу. Рекомендую .
Таня Мягка
15 марта '19р.
Дуже задоволена ставленням , "ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ " кваліфікований та досвідчений у своїй справі Чекаю наступного відвідування на кріо терапію ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ !!!
Наталя
26 февраля '19р.
Потрапила на прийом до Володимира Васильовича і результатом уже задоволена .До цього часу іншим лікарем був поставлений неправильний діагноз і я просто викинула гроші на дорогі препарати ,які не давали ніякого результату .А тут 5 днів недорогого лікування і як кажуть " результат на лицо " . РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Єлизавета
10 декабря '18р.
Дуже вдячна лікарю за те, що допоміг позбутися акне з яким боролася більше року.
Наталія Чернецька
05 октября '18р.
Лікар просто від Бога. На діагноз Стрептодермія дитині протягом 3 місяців призначали неймовврну кількість ліків, в тому числі антибіотики. І що дивно, ДІЄТА нереально важка.. Це не один місяць сліз та недоспаних ночей як малої дитини так і моїх. ЦЕ ЗЛОЧИН - відповів Володимир Васильович на усі призначення інших лікарів. Я дуже вдячна за людяність даного лікаря. Стрептодермія на лобі розміром близько 5-6см в діаметрі просто на очах зникла протягом 4діб лікування!! Усім РЕКОМЕНДУЮ!
Наталия
08 августа '18р.
Без сомнения, лучший дерматолог Винницы, и не только. Довелось обратиться с проблемой воспаление ногтевых валиков (ониходистрофия), Владимир Васильевич назначил эффективное и недорогое лечение без таблеток, что немаловажно. Спустя 2 месяца абсолютно здоровые ногти. Муж вылечил дерматит , с которым мучился долго, у Мельника за 10 дней. Советуем всем обращаться к Владимиру Васильевичу, действительно очень хороший специалист.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Участь в асоціаціях