Сторінка 2. Лікарі стоматологи у Львові (Личаківський район)

тетяна
Життя прекрасне!Дякую за Вашу майстерність
13 грудня '16 г.
Сергій
Мені лікар сподобалась - вже декілька разів до неї звертався і завжди залишавшя задоволений результатом її роботи.
03 вересня '16 г.
Елизавета
Приятная доктор. Подходит к работе очень ответственно, все качественно делает. Рекомендую.
26 серпня '16 г.
Вита
Хороший врач. Отлично разбирается в своем деле!
24 серпня '16 г.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. В роботі лікар використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології.
Стоматолог-гігієніст
Стоматолог-гігієніст, проводить процедури естетичної стоматології з гігієни порожнини рота.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен. Проводить консультації пацієнтів по правильному догляду за ротовою порожниною.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург, вищої категорії, володіє широким профілем хірургічного лікування у стоматології, також займається зубною імплантацією.
Стоматолог-ортопед, Стоматолог
Лікар першої категорії, стоматолог ортопедичного та терапевтичного профілю. Лікар спеціалізується на невідкладній стоматологічній допомозі. Проводить професійне очищення емалі, пломбування зубів, лікування карієсу. Займається реставрацією зубів.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на протезуванні, гнатології та остеопатії. Олег Андрійович має великий досвід роботи та стажування в Німеччині.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, проводить лікування і профілактику захворювань зубів, ясен. Катерина Олександрівна робить процедури по естетичному відновленню зубів.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Надає послуги в сфері естетичного відновлення зубів, лікуванні різноманітних пошкоджень зубів, професійної гігієни, відбілювання.
Стоматолог-хірург
Андрій Олегович стоматолог-хірург, проводить усі види хірургічного лікування захворювань зубів. Застосовує сучасні методи в хірургічній стоматології для збільшення якості лікування.
Стоматолог-ортодонт
Лікар займається діагностикою та лікуванням деформацій зубощелепної системи, корекцією прикусу. Лікує карієс та інші стоматологічні захворювання. Виконує відбілювання зубів та чищення зубів від каменю. В роботі використовує сучасні техніки та новітні стоматологічні матеріали. Для уточнення діагнозу призначає КТ верхньої та нижньої щелепи.