Лікарі стоматологи (Стоматолог-ортопед) у Львові (Личаківський район)

Анис с первой консультации показалась мне грамотным специалистом и приятным в общении человеком. Лечила кариозный зуб у него – все сделал качественно и на совесть.
11 вересня '16 г.
Вера
Пигович – внимательный и очень тактичный стоматолог. Ей можно доверить свои проблемы – найдет лучшее решение и поможет безболезненно избавиться от любых болезней зубов.
06 серпня '16 г.
Рекомендую как отличного специалиста.
03 вересня '16 г.
Любовь Романовна
Великолепный доктор. Всем ее рекомендую.
20 червеня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Зоряна Ярославівна, стоматолог-ортопед другої категорії, магістр ортопедичної стоматології, спеціалізується на всіх видах ортопедичного лікування, мікропротезування, протезування на імплантатах.
Стоматолог-ортопед, Стоматолог
Лікар першої категорії, стоматолог ортопедичного та терапевтичного профілю. Лікар спеціалізується на невідкладній стоматологічній допомозі. Проводить професійне очищення емалі, пломбування зубів, лікування карієсу. Займається реставрацією зубів.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на протезуванні, гнатології та остеопатії. Олег Андрійович має великий досвід роботи та стажування в Німеччині.