Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дитячі стоматологи у Львові (Личаківський)

5
8,0
Стоматолог
8,00
Дитячий лікар
Лікар Черепанич Василь Петрович надає послуги дитячого стоматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з метою огляду порожнини рота на наявність захворювань, далі займається їх лікуванням. Здійснює корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду, видалення молочних зубів, виправлення прикусу. Спеціалізується на пломбування та лікуванні карієсу, усунення пошкоджень зубної емалі, чищенні та срібленні зубного каменю.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог
8,00
Дитячий лікар
Лікар Андрусейко Ярослав Михайлович пропонує послуги дитячого стоматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з метою профілактики та лікування профільних захворювань. Здійснює процедуру видалення, лікування та вибілювання зубів, корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду, виправлення прикусу шляхом використання берекет систем. Спеціалізується на пломбування та лікуванні кореневих каналів, лікуванні пародонтозу та на пломбуванні молочних зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ортодонт
7 років досвіду
7,32
Дитячий лікар
Лікар-ортодонт, займається корекцією прикусу і формуванням правильного співвідношення щелеп. Проводить лікування за допомогою елайнерів, брекетів і пластин. Софія Вікторівна надає послуги по проведенню професіональної гігієни порожнини рота.
Оля
28 серпня '17р.
10
Прогресивний молодий спеціаліст
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Пекарська, 55/3 р.Личаківський