Стоматологічна клініка для молоді «Cherepanych» (Черепанич)

8.2
Львів, вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.

Пацієнтам запропоновані послуги:

• коррекція прикусу;
  • лікування молочних зубів;
  • брекети;
  • вибілювання зубів.

Серед переваг стоматологічної клініки — високий професіоналізм персоналу, турбота про безпеку пацієнтів, стерильність, комфортні умови, лікування зубів без болю. Стоматологія зручно розташована, є паркувальна зона для автомобілів пацієнтів, затишне кафе для відвідувачів.

Стоматологічна клініка "Cherepanych" — це медичний заклад, розрахований на якісне та безпечне лікування зубів.

• Ціни на послуги

• Пломбування молочного зуба
  • Пломбування кореневих каналів
  • Пломбування зубів
  • Лікування зубів
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів
  • Лікування флюсу
  • Лікування пародонтита
  • Лікування пародонтозу
  • Лікування хвороб ясен
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Складне видалення зуба

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ксенія
11 квітня '18г.
Дуже вдячна за лікування зубів саме вашій клініці. Ставила брекети у вас, робила корецію прикусую. ТЕпер у мене голівудська посмішка, ржу як конь, дуже щаслива, не соромно відкривати рота.
Аня
21 лютого '18г.
Черепанича рекомендую усім у кого проблеми з зубами! Мені такі якісні протези встановили, що я й забула шо ці зуби не мої. Їм тепер шо захочу, посміхаюсь як чеширський кіт. Грошей багато не витратила.
Олежа
09 лютого '18г.
Перед весіллм вирішив навести марафет і у своєму ротові))) Брат порекомендував вашу клініку. Зубки тепер білі-білі! Мабуть і в дитинстві такими не були білими. Тепер не боюся фотозйомки, буду всміхатися на всі сто.
Наташа Москаленко
04 лютого '18г.
Після народження доньки почали пропадати зуби. Дуже злякалася, бо мені всього 20 років, а тут така халепа. Мама записала мене в ваш центр на консультацію. Дуже чуйні лікарі заспокоїли мене, порекомендували гарні протези, та вітамінний курс для інших зубів.
Сніжана
01 лютого '18г.
Люблю дуже щолкати семачкі, в результаті передні зуби сточилися, дуже не красиво. Дякую вашому центру за виправлення цієї прикрої некрасивої проблеми. Тепер ціную свої зуби, стараюсь не їсти шопопало.
30 січня '18г.
Дуже сподобалося шо консультація у вас безкоштовна. В мене двоє діточок, у них були проблеми з молочними зубками. Лікарі вашого центру ріжили наші проблеми за невеликі кошти та за короткий час. Тепер всміхаємося всією сім'єю і не боїмося стоматологів.
Halyna
27 січня '18г.
Задоволена встановленням пломб. Все якісно та зрозуміло. Щиро дякую за якісно проведену роботу стоматолога!!!
Марія Іванівна
23 січня '18г.
Син подрався з хлопцями, вибили передній зуб! Я в шоці! В вашій клініці все швидко і якісно зробили, встановили імплантант, як старий, не відрізнити. Дякую всім працівникам.
Каріна
06 січня '18г.
Їла чупа-чупс, а там всередині була клята жуйка! Пломба разом з половиною зуба злетіла, я її ще й проковтнула. Страшно було йти до лікарів, тільки ваша клініка і допомогла. Молодий професійний персонал все виправив і заспокоїв щодо пломби що я проковтнула,якщо кому цікаво, то це не смертельно)

Лікарі клініки Стоматологічна клініка для молоді «Cherepanych» (Черепанич)

Черепанич Василь Петрович
Стоматолог
Андрусейко Ярослав Михайлович
Стоматолог
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Львів вул Угорська 12, медичний центр Medialt р.Сихівський
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Пн — Пт: 09:15-21:00 Сб: 09:15-21:00 Н: 09:15-21:00