Черепанич (Cherepanych), стоматологічна клініка для молоді

7.1
Львів, вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.

Пацієнтам запропоновані послуги:

• коррекція прикусу;
  • лікування молочних зубів;
  • брекети;
  • вибілювання зубів.

Серед переваг стоматологічної клініки — високий професіоналізм персоналу, турбота про безпеку пацієнтів, стерильність, комфортні умови, лікування зубів без болю. Стоматологія зручно розташована, є паркувальна зона для автомобілів пацієнтів, затишне кафе для відвідувачів.

Стоматологічна клініка "Cherepanych" — це медичний заклад, розрахований на якісне та безпечне лікування зубів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Черепанич (Cherepanych), стоматологічна клініка для молоді, вартість послуг:

• Консультація стоматолога
  • Пломбування молочного зуба
  • Пломбування кореневих каналів
  • Пломбування зубів
  • Лікування зубів
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів
  • Лікування флюсу
  • Лікування пародонтита
  • Лікування пародонтозу
  • Лікування хвороб ясен
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Складне видалення зуба
  • Сріблення зубів
  • Вибілювання зубів
  • Лікування карієсу

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Стефанія
Сина дуже не хотів іти до лікаря, але останній зуб болів і ніяк не хотів випадати сам. ще й дошкуляв. Привела сюди, до Ярослава Михайловича. Тепер мій Андрійко не тільки не боїться, але й хоче стати стоматологом! Дякую і закладу і Ярославу Михайловичу за гарну роботу і допомогу людям!
Ярослав Володимирович
Просто хороший лікар
Привела до Василя Петровича свого сина для виправлення прикусу. Це було необхiдно. Але вiн у мене доволі важко сходиться з чужими людьми. Та на диво Василю Петровичу вiн одразу довiрився. Отже і лікування пішло без проблем.
Марина Ігорівна
Син сильно полюбляє солодке, з'явився карьєс, зубки потемнішали і стали боліти. Не знали до кого звертатися, я й сама, чесно кажучі боюся стоматологів. Брат записав нас на прийом до Андрусейко Ярослава Михайловича. Дуже класний лікар, завжди на позитиві, добре запломбував ще й з гарантією!
Смерека Ольга
Моя донечка дуже боїться стоматолога, а Ярослава Михайловича вже не боїться! Дуже вам вдячні за чуйність, терплячість та швидке лікування нашого зубика. Донька щаслива, спимо спокійно, більше не плаче і не вередує.
Ксенія
11 квітня '18р.
Дуже вдячна за лікування зубів саме вашій клініці. Ставила брекети у вас, робила корецію прикусую. ТЕпер у мене голівудська посмішка, ржу як конь, дуже щаслива, не соромно відкривати рота.
Аня
Черепанича рекомендую усім у кого проблеми з зубами! Мені такі якісні протези встановили, що я й забула шо ці зуби не мої. Їм тепер шо захочу, посміхаюсь як чеширський кіт. Грошей багато не витратила.
Олежа
Перед весіллм вирішив навести марафет і у своєму ротові))) Брат порекомендував вашу клініку. Зубки тепер білі-білі! Мабуть і в дитинстві такими не були білими. Тепер не боюся фотозйомки, буду всміхатися на всі сто.
Наташа Москаленко
Після народження доньки почали пропадати зуби. Дуже злякалася, бо мені всього 20 років, а тут така халепа. Мама записала мене в ваш центр на консультацію. Дуже чуйні лікарі заспокоїли мене, порекомендували гарні протези, та вітамінний курс для інших зубів.
Сніжана
Люблю дуже щолкати семачкі, в результаті передні зуби сточилися, дуже не красиво. Дякую вашому центру за виправлення цієї прикрої некрасивої проблеми. Тепер ціную свої зуби, стараюсь не їсти шопопало.
Дуже сподобалося шо консультація у вас безкоштовна. В мене двоє діточок, у них були проблеми з молочними зубками. Лікарі вашого центру ріжили наші проблеми за невеликі кошти та за короткий час. Тепер всміхаємося всією сім'єю і не боїмося стоматологів.
Halyna
Задоволена встановленням пломб. Все якісно та зрозуміло. Щиро дякую за якісно проведену роботу стоматолога!!!
Марія Іванівна
Син подрався з хлопцями, вибили передній зуб! Я в шоці! В вашій клініці все швидко і якісно зробили, встановили імплантант, як старий, не відрізнити. Дякую всім працівникам.
Каріна
Їла чупа-чупс, а там всередині була клята жуйка! Пломба разом з половиною зуба злетіла, я її ще й проковтнула. Страшно було йти до лікарів, тільки ваша клініка і допомогла. Молодий професійний персонал все виправив і заспокоїв щодо пломби що я проковтнула,якщо кому цікаво, то це не смертельно)

Лікарі клініки Черепанич (Cherepanych), стоматологічна клініка для молоді

Черепанич Василь Петрович
Стоматолог
Андрусейко Ярослав Михайлович
Стоматолог-ортодонт
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30