Сторінка 2. Лікарі хірурги у Львові (Франківський район)

Володимир
В мене була операція по випаленню внутрішніх вузлів під повним наркозом. Задоволений результатом. Рекомендую Олександра Степановича як спеціаліста і хорошу людину!
30 листопада '-1 г.
Анатолій
Щиро вдячний за допомогу та поради від Олександра! Мати свого проктолога - це як свого священиика)))
30 листопада '-1 г.
Михаил
Лікувався в Вікторії Ігорівни з реактивним артритом за методом її батька- вилікували. Суглоби прийшли в норму, а були збільшені в 3 рази. Зараз навіть немає болей.
13 травня '19 г.
Боже, дай Бог здоров'я Виктории Игоревне - врачи не могли определиться с моими анализами- она все сделала и "привела в норму"!
16 квітня '19 г.
Невролог
Викликати лікаря додому
Палинская Виктория Игоревна специализируется на лечении рассеянного склероза, мышечной дистрофии, черепно-мозговых и травм спинного мозга. Лечит инсульты и постинсультные состояния, хронические нарушения кровотока, болезнь Альцгеймера, ревматизм, ревматоидный артрит, системная красная волчанка. Доктор также предоставляет услуги по лечению хронического бронхита, альвеолита, гастрита, энтеро-колита, гломерулонефрита, пиелонефрита, сахарного диабета, зоба, миомы матки, бесплодие. Ведет детей с ДЦП, аутизмом, эпилепсией. Является автором многих научных работ, в том числе патентов и авторских прав.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Хірург, Проктолог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в галузі хірургії та проктології. Надає консультаційні послуги по цих напрямках. Займається діагностикою та лікуванням гострих станів та захворювань органів черевної порожнини та малого тазу. Володіє методиками лапароскопічної та малоінвазивної хірургії. Проводить видалення анальних кондилом, геморроїдектомію.