Дитячі хірурги у Львові (Франківський)

Хірург дитячий
19 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург вищої категорії, проводить оперативні втручання для лікування діафрагмальних гриж (вроджених), апендициту, патологічних станів, що виникають у шлунку, урологічних проблем. Лікар має великий досвід в ендоскопічній та лапароскопічній оперативній хірургії.
Ксюша
19 квітня '17р.
Людина-лiкар з великоï лiтери!!!Дай Бог вам здоров'я!!!
Записатися на прийом16 онлайн записів
Консультація 350 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Хірург дитячий
16 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург, має першу категорію, кандидат медичних наук, проводить спектр лапароскопічних операцій та загальнохірругічних операцій. Лікар Кузик А.С. допомогає у лікуванні з вроджених деформацій грудної клітини та видалення доброякісних пухлин шкіри у дітей.
Михаил
10 січня '17р.
Консультировались у Андрея Станиславовича. Чуткий, внимательный, любящий детей, отличный врач. Спасибо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 275 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Травматолог, Ортопед
8 років досвіду
Дитячий лікар
Врач-травматолог, хирург, ортопед в области детской травматологии, оказывает услуги по лечению травм различной степени тяжести, проводит малоинвазивные хирургические операции при переломах костей с использованием титановых эластичных пластин. Проводит терапевтические мероприятия по восстановлению подвижности суставов, коррекции врожденной косолапости.
Валерій
17 лютого '17р.
Дуже уважний та кваліфікований лікар. Впевнений, що без допомоги Кункевича ми так швидко та без ускладнень не вилікували нашого сина. Дуже дякуємо, Тарас Романович!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-28
Консультація 275 грн.