Дитячі хірурги у Львові (Франківський)

Хірург дитячий
20 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург вищої категорії, проводить оперативні втручання для лікування діафрагмальних гриж (вроджених), апендициту, патологічних станів, що виникають у шлунку, урологічних проблем. Лікар має великий досвід в ендоскопічній та лапароскопічній оперативній хірургії.
Катерина
17 листопада '17р.
Андрій Орестович не тільки класний хірург він як людина хороший. Ми з синочком, йому щиро вдячні. Побільше б таких лікарів. Дай Боже йому і його родині здоров'я.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-19
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Травматолог, Ортопед
9 років досвіду
Дитячий лікар
Врач-травматолог, хирург, ортопед в области детской травматологии, оказывает услуги по лечению травм различной степени тяжести, проводит малоинвазивные хирургические операции при переломах костей с использованием титановых эластичных пластин. Проводит терапевтические мероприятия по восстановлению подвижности суставов, коррекции врожденной косолапости.
Борис
11 липня '17р.
Найкращий лікар в тій сфері
Записатися на прийом37 онлайн записів
Хірург дитячий
17 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург, має першу категорію, кандидат медичних наук, проводить спектр лапароскопічних операцій та загальнохірругічних операцій. Лікар Кузик А.С. допомогає у лікуванні з вроджених деформацій грудної клітини та видалення доброякісних пухлин шкіри у дітей.
19 листопада '17р.
Ми операцію в Андрія Станіславовича, суперовий лікар все чітко сказав і зробив....! Видно що любить діток, чуйний, моя дитина з ним була усмісхенна
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський