Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи у Львові (Сихівський)

2
6,0
7
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
9
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
8
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог
5 років досвіду
6,55
Лікар акушер-гінеколог, займається профілактикою та лікуванням жіночих хвороб, безпліддя, патології шийки матки, статевих інфекцій. Галина Миколаївна надає послуги по веденню вагітності.
Тетяна
28 липня '16р.
10
Очень довольна Галиной Николаевной. Проходила у нее обследование. очень внимательная и милая. все объясняет, успокаивает и ничего лишнего не говорит. Доверяю ей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 345 грн.
Акушер-гінеколог
3 роки досвіду
5,55
Олена Василівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб жіночої репродуктивної сфери. Лікує ерозію та дисплазію шийки матки, бактеріальний вагіноз, кольпіт. Займається веденням вагітності.
Владислава
12 січня '17р.
7
Я обратилась к Елене Васильевне. Она провела обследование и назначила лечение с учетом особенности болезни. Сейчас все нормализовалось. Спасибо
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Консультація 345 грн.