Лікарі психологи у Львові (Сихівський)

Психолог, Психотерапевт
11 років досвіду
Інна Василівна психолог, психотерапевт, перинатальний психолог, арт-терапевт, спеціалізується на роботі зі сімейними парами. Проводить тренінги по підготовці до природних пологів, має досвід роботи з депресивними станами, психогенним безпліддям. Займається сімейними консультаціями та психологічним тестуванням. Проводить інструктажі по грудному вигодовуванню. Засновник центру "SWEET Дитя".
Тетяна
12 жовтня '16р.
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
Записатися на прийом
Психолог
Сімейний психолог Оксана Богданівна, проводить консультації як індивідуальні, так і сімейні, надає психологічну допомогу в різних кризових ситуаціях.
Николай
02 вересня '16р.
Обращались к Оксане Богдановне за консультацией с супругой. Очень вежливый и корректный врач, остались довольны.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405 р.Сихівський
Психолог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Христина Романівна психолог, займається сімейними проблемами. Проводить консультації, тестування. Займається корекцією відносин батьків та дітей, небажаних психологічних станів, дитячих страхів, криз розвитку, труднощів навчання і виховання, проблем поведінки. Має другу кваліфікаційну категорію.
Вікторія
11 вересня '16р.
У Христини Романівни мені сподобалось усе - ставлення до дитини, грамотний і чіткий підхід до роботи. Ну і звичайно благополучне одужання дочки за кілька днів приємно здивувало.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 200 грн.
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психотерапевт, психолог, спеціалізується на лікуванні стресових станів, психосоматичних захворювань, залежностей. Працює з сімейними парами, проводить консультації, тестування.
Кристина
24 серпня '16р.
Доктор помогла мне справиться с сложной ституацией, которая возникла в моей жизни. Очень ей за это благодарна.
Записатися на прийом