Лікарі психологи у Львові (Сихівський)

Психолог, Психотерапевт
11 років досвіду
Інна Василівна психолог, психотерапевт, перинатальний психолог, арт-терапевт, спеціалізується на роботі зі сімейними парами. Проводить тренінги по підготовці до природних пологів, має досвід роботи з депресивними станами, психогенним безпліддям. Займається сімейними консультаціями та психологічним тестуванням. Проводить інструктажі по грудному вигодовуванню. Засновник центру "SWEET Дитя".
Тетяна
12 жовтня '16р.
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-14
Психолог
Сімейний психолог Оксана Богданівна, проводить консультації як індивідуальні, так і сімейні, надає психологічну допомогу в різних кризових ситуаціях.
Ірина
20 вересня '17р.
Я стикнулась з важкою проблемою в сімейних стосунках і завдяки Оксані я вирішила її. Дякую ще раз! Професійно, чітко і ясно!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405 р.Сихівський
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психотерапевт, психолог, спеціалізується на лікуванні стресових станів, психосоматичних захворювань, залежностей. Працює з сімейними парами, проводить консультації, тестування.
Кристина
24 серпня '16р.
Доктор помогла мне справиться с сложной ституацией, которая возникла в моей жизни. Очень ей за это благодарна.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-14