Лікарі отоларингологи у Львові (Сихівський)

Хірург
11 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Олександр Юрійович лікар-хірург першої категорії, проводить невідкладну і планову хірургічну допомогу дітям.Займається лікуванням патологій стравоходу, видаляє доброякісні утворення шкіри та м’яких тканин, проводить профілактичні огляди.
Лебедевы
25 лютого '17р.
Александра Юрьевича приглашали для осмотра малыша на дом. Врач специализируется на устранении проблем с пищеварением. В нашем случае доктор нам очень помог. После визита врача ребенку стало намного лучше. Хорошо, что обошлось без госпитализации и оперативного вмешательства.
Записатися на прийом
Отоларинголог
Дитячий лікар
Лікар-отоларинголог, володіє необхідним досвідом та практичними навиками для лікування патологій ЛОР-органів. Проводить пункцію гайморових пазух, розйкриття абсцесів, промивання лакун мигдаликів.
05 листопада '16р.
Новосільский - лікар на своєму місці. Уважний і кваліфікований ЛОР-лікар, провів грамотне лікування нашої дитини, завжди доступний для консультацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Отоларинголог
6 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар отоларинголог другої категорії, займається лікуванням ЛОР захворювань у дітей. Богдан Любомирович лікує гострі та хронічні хвороби, отит, риніт, нежить, гайморит, фарингіт, ангіну.
Антоніна Миколаївна
07 серпня '16р.
Коли у дитини болить вухо - це кошмар. Пройшли курс лікування під наглядом Богдана, запальний процес швидко погасили, дитина заспокоїлась і ми з чоловіком зітхнули з полегшенням. Линда - компетентний ЛОР-лікар!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10