Лікарі рефлексотерапевти у Львові (Сихівський район)

Мар'яна
Наталя Володимирівна-спеціаліст своєї справи -лікування дає результат,уважна, все доступно пояснює ,приємна в спілкуванні.
30 листопада '-1 г.
Світлана
Наталя Володимирівна спеціалізується на лікуванні дітей з самих початкових періодів. Вона досвідчений педіатр, ні за які гроші не проміняємо її ні на кого іншого. Я хочу, щоб мої діти були здорові, а для цього нам потрібна лікар Пронів!
01 липня '18 г.
Ангеліна
До Наталі Володимирівни ми звертались коли почали планувати вагітність. Нам її рекомендували, як досвідченого та кваліфікованого генетика, яким вона і є на всі 100%. Треба піклуватися про здоров'я своєї дитини з самого початку, тому задумайтесь та йдіть до Наталі Володимирівни.
19 липня '18 г.
Рефлексотерапевт, лікар функціональної діагностики, остеопат, мануальний терапевт, нутріціолог
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
31 рік досвіду
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 30 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у дітей до 18ти років. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Захворювання з яким звертаються до невролога-генетика: ЗПМР(затримка психомовного розвитку), аутизм, ДЦП(дитячий церебральний параліч), генетично-детерміновані захворювання, міопатичний синдром, м’язові дистрофії або аміотрофії, синдром Дауна та інші хромосомні порушення, епісиндром та епілепсія, ВСД (вегетосудинна дистонія), порушення сну та неврози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19