Лікарі стоматологи у Львові (Сихівський район)

Ярослав Володимирович
Просто хороший лікар
30 листопада '-1 г.
Марина Ігорівна
Син сильно полюбляє солодке, з'явився карьєс, зубки потемнішали і стали боліти. Не знали до кого звертатися, я й сама, чесно кажучі боюся стоматологів. Брат записав нас на прийом до Андрусейко Ярослава Михайловича. Дуже класний лікар, завжди на позитиві, добре запломбував ще й з гарантією!
20 липня '18 г.
Смерека Ольга
Моя донечка дуже боїться стоматолога, а Ярослава Михайловича вже не боїться! Дуже вам вдячні за чуйність, терплячість та швидке лікування нашого зубика. Донька щаслива, спимо спокійно, більше не плаче і не вередує.
13 липня '18 г.
Прекрасный врач! Подностью согласна с предыдущими отзывами. Я наконец-то перестала бояться стоматолога, правда только ее))). С ней хочется общаться! Помогла советом и делом не только по своему профилю. Очень хочется, чтобы никто не омрачал ее настроения! Очень аккуратный и позитивный человек. Врач по призванию!
25 липня '17 г.
Стоматолог-ортодонт
Лікар Андрусейко Ярослав Михайлович пропонує послуги дитячого стоматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з метою профілактики та лікування профільних захворювань. Здійснює процедуру видалення, лікування та вибілювання зубів, корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду, виправлення прикусу шляхом використання берекет систем. Спеціалізується на пломбування та лікуванні кореневих каналів, лікуванні пародонтозу та на пломбуванні молочних зубів.
Стоматолог
Лікар стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубного ряду. Проводить терапію зубних каналів, підготовку ротової порожнини до імплантації зубів.
Стоматолог-ортодонт, Хірург
Лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на комплексному лікуванні ротової порожнини. Надає послуги стоматолога-хірурга, ортодонта, займається корекцією зубного ряду.
Стоматолог-гігієніст
Анастасія Ігорівна лікар стоматолог-гігієніст, проводить повний спектр заходів по догляду за ротовою порожниною. Проводить лікування діток з першого року життя і до повноліття.
Стоматолог
Лікар стоматолог-терапевт, проводить лікування пульпіту, карієсу і його ускладнень, прибирає зубний камінь. Займається пломбуванням зубів.
Стоматолог-хірург
Лікар спеціалізується на видаленні зубів, в тому числі зубів мудрості. Проводить складне видалення зуба, лікування кісти зуба. Виконує протезування металокерамічними, керамічними та цирконієвими коронками. Займається імплантацією зубів, лазерною пластикою вуздечок губ та язика.
Стоматолог - Терапевт
Орест Андрійович - спеціаліст з терапевтичної та загальної стоматології. Проводить консультативний прийом, діагностику стану зубів, лікування каріозних ушкоджень та художнє відновлення зубних поверхонь. Займається лікуванням зубів під мікроскопом, виконує професійне відбілення. В практичній діяльності використовує сучасні технології та новітні пломбувальні матеріали.
Стоматолог - Терапевт
Матківська Ірина Олегівна - спеціалізується на терапевтичній стоматології, ендодонтії. Професійно проводить первинне та вторинне лікування каналів під мікроскопом, закриття перфорацій, видалення зламаних інструментів, вкладок та штифтів
Стоматолог-ортодонт