Лікарі стоматологи у Львові (Сихівський)

Стоматолог
Лікар стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубного ряду. Проводить терапію зубних каналів, підготовку ротової порожнини до імплантації зубів.
Юлия
25 липня '17р.
Прекрасный врач! Подностью согласна с предыдущими отзывами. Я наконец-то перестала бояться стоматолога, правда только ее))). С ней хочется общаться! Помогла советом и делом не только по своему профилю. Очень хочется, чтобы никто не омрачал ее настроения! Очень аккуратный и позитивный человек. Врач по призванию!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-ортодонт, Хірург
20 років досвіду
Лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на комплексному лікуванні ротової порожнини. Надає послуги стоматолога-хірурга, ортодонта, займається корекцією зубного ряду.
Денис
13 листопада '16р.
Хоч я один раз лікувався у Іванціва, але і цього будо достатньо впевнитись у його високій кваліфікації. Буду ще звертатись.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Стоматолог
7 років досвіду
Лікар стоматолог-терапевт, проводить лікування пульпіту, карієсу і його ускладнень, прибирає зубний камінь. Займається пломбуванням зубів.
Марія
04 жовтня '16р.
Чистка каміння, пломбування, що я робила у Ірени були якісними та швидкими. Мене влаштовує цей стоматолог.
Записатися на прийом
Стоматолог-гігієніст
4 роки досвіду
Дитячий лікар
Анастасія Ігорівна лікар стоматолог-гігієніст, проводить повний спектр заходів по догляду за ротовою порожниною. Проводить лікування діток з першого року життя і до повноліття.
Антоніна
13 вересня '16р.
Пустельник лікувала мою дитину. Гарний стоматолог, дитина навіть не встигла злякатись – швидка та якісна робота.
Записатися на прийом