Лікарі стоматологи у Львові (Сихівський)

Стоматолог
Лікар стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубного ряду. Проводить терапію зубних каналів, підготовку ротової порожнини до імплантації зубів.
Кирило
21 серпня '16р.
Для Юлії пацієнти – це не конвеєр для заробітку. Вона дуже уважна к кожному, і завжди знайде найкраще рішення проблеми. На мене витратила багато часу, але результат був приголомшуючий. Браво!
Стоматолог-гігієніст
3 роки досвіду
Дитячий лікар
Анастасія Ігорівна лікар стоматолог-гігієніст, проводить повний спектр заходів по догляду за ротовою порожниною. Проводить лікування діток з першого року життя і до повноліття.
Антоніна
13 вересня '16р.
Пустельник лікувала мою дитину. Гарний стоматолог, дитина навіть не встигла злякатись – швидка та якісна робота.
Стоматолог
6 років досвіду
Лікар стоматолог-терапевт, проводить лікування пульпіту, карієсу і його ускладнень, прибирає зубний камінь. Займається пломбуванням зубів.
Марія
04 жовтня '16р.
Чистка каміння, пломбування, що я робила у Ірени були якісними та швидкими. Мене влаштовує цей стоматолог.
Стоматолог-ортодонт, Хірург
19 років досвіду
Лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на комплексному лікуванні ротової порожнини. Надає послуги стоматолога-хірурга, ортодонта, займається корекцією зубного ряду.
Денис
13 листопада '16р.
Хоч я один раз лікувався у Іванціва, але і цього будо достатньо впевнитись у його високій кваліфікації. Буду ще звертатись.