Лікарі психотерапевти у Львові (Сихівський)

Психолог, Психотерапевт
11 років досвіду
Інна Василівна психолог, психотерапевт, перинатальний психолог, арт-терапевт, спеціалізується на роботі зі сімейними парами. Проводить тренінги по підготовці до природних пологів, має досвід роботи з депресивними станами, психогенним безпліддям. Займається сімейними консультаціями та психологічним тестуванням. Проводить інструктажі по грудному вигодовуванню. Засновник центру "SWEET Дитя".
Тетяна
12 жовтня '16р.
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психотерапевт, психолог, спеціалізується на лікуванні стресових станів, психосоматичних захворювань, залежностей. Працює з сімейними парами, проводить консультації, тестування.
Кристина
24 серпня '16р.
Доктор помогла мне справиться с сложной ституацией, которая возникла в моей жизни. Очень ей за это благодарна.
Психолог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Христина Романівна психолог, займається сімейними проблемами. Проводить консультації, тестування. Займається корекцією відносин батьків та дітей, небажаних психологічних станів, дитячих страхів, криз розвитку, труднощів навчання і виховання, проблем поведінки. Має другу кваліфікаційну категорію.
Вікторія
11 вересня '16р.
У Христини Романівни мені сподобалось усе - ставлення до дитини, грамотний і чіткий підхід до роботи. Ну і звичайно благополучне одужання дочки за кілька днів приємно здивувало.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 200 грн.
Невролог
14 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-невролог вищої категорії, проводить лікування дітей з ураженнями ЦНС. Лікує епілепсією і епілептичні синдроми, невротичні розлади. Проводить відновлювальну терапію дітей з затримкою психомовного розвитку.
Катя
17 лютого '17р.
Недавно моего сына испугала соседская собака. С тех пор он начал заикаться. Нам рекомендовали обратиться к Попович Оксане Игоревне- специалисту неврологу. Лечение заняло много времени, но результат нас порадовал. Спасибо Вам огромное за помощь.
Консультація 250 грн.
Невролог
15 років досвіду
Дитячий лікар
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Олена
08 серпня '16р.
Вікторія Віталіївна знає свою роботу досконало. Ми вчасно звернулись до неї з сином та отримали кваліфіковану допомогу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 250 грн.