Лікарі психотерапевти у Львові (Сихівський)

Після розлучення почала страждати він панічних атак. Постійне сплутання думок в голові, задишка та безсоння змусили мене активно приймати міри. Я записалася на прийом до психотерапевта. Розповіла про усі симптоми про потовиділення, поколювання кінцівок і т. д. Лікар призначив антидепресанти. Ситуація була критична, тому валер’янкою справа не закінчилась.
Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.
Пережила багато трагічних подій у житті. Взагалі-то трималась стійко. Ніколи не брала лікарняних. Працювала, щоб забути про свій біль. Однак, рано чи пізно цей біль бере гору над вами. Я впала у глибоку депресію. Апатія та постійний подавлений настрій надзвичайно виснажили мене. Прекрасно усвідомлювала, що треба діяти, бо так і до самогубства недалеко. На сайті likarni.com записалась на онлайн консультацію, бо не хотіла виходити з будинку. Спробувала вирішити проблему в онлайн-режимі. Дякувати Богові, мій психотерапевт після 10 сеансів зробив з мене іншу людину. Я довірилась цій людині і вдячна за його професіоналізм.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Психолог, Психотерапевт
11 років досвіду
Інна Василівна психолог, психотерапевт, перинатальний психолог, арт-терапевт, спеціалізується на роботі зі сімейними парами. Проводить тренінги по підготовці до природних пологів, має досвід роботи з депресивними станами, психогенним безпліддям. Займається сімейними консультаціями та психологічним тестуванням. Проводить інструктажі по грудному вигодовуванню. Засновник центру "SWEET Дитя".
Тетяна
12 жовтня '16р.
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психотерапевт, психолог, спеціалізується на лікуванні стресових станів, психосоматичних захворювань, залежностей. Працює з сімейними парами, проводить консультації, тестування.
Кристина
24 серпня '16р.
Доктор помогла мне справиться с сложной ституацией, которая возникла в моей жизни. Очень ей за это благодарна.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт