Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі хірурги у Львові (Сихівський)

2
6,0
Хірург, Проктолог
21 рік досвіду
6,55
Тетяна Вікторівна спеціалізується на проктології та хірургії. Проводить лікування геморою, тріщини прямої кишки. Володіє методикою лікування латексними кільцями. Лікар бере активну участь в семінарах та конференціях на професійну тематику.
Валентина
10 січня '17р.
7
Дуже соромилася йти зі своєю проблемою до лікаря і запустила її. Якщо б я знала, що потраплю до такого чудового лікаря, цього, звичайно, не сталося б. Дякую Тетяні Вікторівні за тактовність і полегшення моїх страждань.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-26
Консультація 345 грн.
Проктолог
7 років досвіду
5,55
Володимир Володимирович спеціалізується в області проктології. Надає послуги по лікуванню геморою, анальних тріщин, веде консультативний прийом. Проводить інфрачервону коагуляцію, радіохвильову хірургію, лікування латексними кільцями, лікування геморою методом доплерівської дезартеризації HAL-RAR.
Сергій
10 січня '17р.
7
Як на мене, Філюсь компетентний та уважний до пацієнтів лікар. Вміє коректно та ефективно вирішити проблеми хворого, ставку робить на нові, перспективні методи лікування. Пройшов у нього лікування – залишився задоволеним, дякую.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-26
Консультація 345 грн.
Дитячий хірург
8 років досвіду
5,00
Дитячий лікар
Микола Миколайович спеціалізується на хірургії дитячого віку. Володіє навиками малоінвазивної хірургії та урології дитячого віку.
Записатися на прийом
Консультація 345 грн.