Лікарі алергологи у Львові (Сихівський)

Валентина
Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.
Дарина
Була алергія на котів. Відразу коли приходила у будинок, де мешкав кіт я зразу носом відчувала його присутність. Постійне чхання, нежить. Проконсультувалась із лікарем. Купила ліки, які були написані у рецепті. Попустило. Зараз навіть можу погладити пухнастиків.
Катерина
Були проблеми з алергією. На деякі продукти з’являлась висипка на шкірі. Промучилась я місяць без лікарської допомоги. Думала, навіщо витрачати гроші на консультацію та лікування. Однак мій стан погіршувався. Очі сльозились, розпочався алергічний нежить. Далі висипка поширилась на груди. Тут вже стало страшно. Проконсультувалась із алергологом. Пропила курс препаратів. Все стало на міру, хоча б могло все нормалізуватися раніше.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Алерголог
Дитячий лікар
Лікар надає медичний супровід дітям з хронічними алергопатологіями. Проводить лікування астми, хронічних бронхітів, кропив'янки та інших захворювань алергічного характеру.
Марія
14 серпня '16р.
Завдяки цій чудовій лікарці алегрія нас більше не турбує. Щиро вдячні за допомогу!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-23
Консультація 250 грн.
Педіатр
8 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії, проводить діагностування, лікування хвороб дитячого віку. Проводить лікування хвороб дихальної, травної та сечовидільної систем, ЛОР-органів, алергічних ускладнень.
Артур
17 липня '16р.
Не раз зверталися до Юраса з приводу лікування і для консультації. Хороший педіатр, допоміг нам дуже.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 200 грн.
Педіатр
8 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-педіатр другої категорії, проводить консультації, збір анамнезу, призначення лікування, контроль за процесом одужання, невідкладну допомогу при потребі. Лікує захворювання дитячого та підліткового віку.
Алла
18 вересня '16р.
Пощастило, що потрапили з сином на прийом до Добрянського. Задоволена відношенням, лікуванням, всі рекомендації і в подальшому стали в нагоді.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Консультація 200 грн.