Філатова Анна Володимирівна

Гінеколог
лікар другої категорії
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу та молочних залоз. Проводить аспіраційну біопсію ендометрію, радіохвильову ексцизію шийки матки, петлеву біопсію шийки матки, фракційне вишкрібання. Консультує з питань планування сім'ї.

Надія Стеца
Дуже задоволена відвідуванням клініки. Особливо задоволена прийомом у лікаря гінеколога Анни Володимирівни Філатової! Грамотна, чуйна і уважна. Огляд, забір аналізів - все проходить дуже акуратно і делікатно. Доктор чітко, доступно все пояснює, терпляче і детально відповідає на всі питання, допитлива в постановці діагнозу, не робить зайвих призначень.Рада, що нарешті знайшла фахівця, якому можна і хочеться довіритися. Величезне Вам спасибі, Анно Володимирівно!
Ira Bovkun
Гінеколог Філатова Анна - делікатний та компетентний спеціаліст, яка максимально скрупульозно все оглянула та подивилась усі попередні аналізи, все пояснила доступно та надала вичерпну консультацію. За щастя потрапити до такого спеціаліста. Дякую! У клініці завжди чисто та хороший сервіс.
Ольга Гавриш
Філатова Анна - спеціаліст своєї справи)Все доступно пояснює, вислухає!! Дуже задоволена)
Орися
Дуже сподобався підхід персоналу,все чистенько і затишно. Окремо дякую Анні Філатовій,чудовий спеціаліст.

• 2014 р. — Спеціаліст по спеціалізації “Лікувальна справа”, ЛНМУ імені Данила Галицького.
  • 2014 р. — ЛНМУ імені Данила Галицького та Львівська обласна клінічна лікарня, Кафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО.
  • 2017 р. — Сертифікат спеціаліста лікар акушер-гінеколог.
  • 2020 р. — Сертифікат спеціаліста лікар ультразвукової діагностики ЛНМУ імені Данила Галицького факультет після дипломної освіти.

• 2016 р. — Учасник міжнародної конференції Uczestnictwa w szkoleniu z zaawansowanych zabieqow ratujacych zycie u dzieci (pais).
  • 2018 р. — ТУ “Невідкладні стани в акушерстві та гінекології“, Міністерство охорони здоров’я України, ЛНМУ імені Данила Галицького.
  • 2019 р. — ТУ “Гістероскопія для акушер-гінекологів“, Міністерство охорони здоров’я України, ЛНМУ імені Данила Галицького.
  • 2020 р. — Прийняла участь у фаховій школі ,"Пепродукція від А до Я".
  • 2021 р. — ТУ "Патологія шийки матки питання діагностики та лікування", Міністерство охорони здоров’я України, ЛНМУ імені Данила Галицького.

Лікар-гінеколог надає послуги

• малоінвазивна діагностика та ендоскопісне лікування внутрішньоматкової патології та патології додатків матки (гістероскопія, лапароскопія);
  • ультразвукова діагностика органів малого тазу та молочних залоз;
  • кольпоскопія;
  • гістеросальпінгографія;
  • внутрішньоматкова ісемінація;
  • введення та видалення ВМК;
  • аспіраційна біопсія ендометрію;
  • радіохвильова ексцизія шийки матки;
  • петлева біопсія шийки матки;
  • поліпектомія шийки матки;
  • фракційне вишкрібання;
  • радіохвильова деструкція шийки матки, папіломатозних утворів;
  • консультування, щодо планування сім'ї.

Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань

• запальні захворювання жіночих статевих органів різноманітного походження;
  • захворювання шийки матки;
  • доброякісні пухлини матки та придатків;
  • жіноче безпліддя;
  • розлади менструального циклу;
  • захворювання молочних залоз.