Лікарі неврологи у Львові (Сихівський)

Кардіолог
15 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий кардіолог, проводить функціональну діагностику. Займається лікуванням вроджених патологій серця, ревматичних та неревматичних хвороб серця, міокардитів, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної дистонії.
Софія
18 вересня '16р.
Направили сина на діагностику, так і познайомилися з Мар’яною. Сподобалося її професійне ставлення до роботи, увага і доброзичливість, висновок був корисним для подальшого лікування.
Записатися на прийом
Невролог
15 років досвіду
Дитячий лікар
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Олена
08 серпня '16р.
Вікторія Віталіївна знає свою роботу досконало. Ми вчасно звернулись до неї з сином та отримали кваліфіковану допомогу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Невролог
14 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-невролог вищої категорії, проводить лікування дітей з ураженнями ЦНС. Лікує епілепсією і епілептичні синдроми, невротичні розлади. Проводить відновлювальну терапію дітей з затримкою психомовного розвитку.
Катя
17 лютого '17р.
Недавно моего сына испугала соседская собака. С тех пор он начал заикаться. Нам рекомендовали обратиться к Попович Оксане Игоревне- специалисту неврологу. Лечение заняло много времени, но результат нас порадовал. Спасибо Вам огромное за помощь.
Записатися на прийом