Лікарі неврологи у Львові (Сихівський)

Знайдено 2 лікаря
3 відгука
Алевтина
Мій батько нещодавно пережив інсульт. Потрібно було по-трохи реабілітовуватися. Дякувати Богові потрапили до досвідченого спеціаліста, який призначив дієве лікування. Його комплекс препаратів та вправ повернув тата до повноцінного життя. Навіть і не думали, що зможемо досягти такого результату. Дуже дякуємо.
03 октября '16 г.
Марія
Напередодні випускного балу їхала у маршрутці і мене дуже сильно продуло. На наступний ранок не могла повернути шиєю. Записалась на онлайн-консультацію. Лікар приписав мазь Фаніган та знеболюючий препарат Нурофен. Через 2 дні танцювала на випускному! Дякую дуже.
Чеслав
Довгий час мучився від порушення уваги. Дуже багато неприємностей у мене через це сталося. Зрозумів, що якщо зараз не піти до невролога, то потім буде занадто пізно. Лікар трапився дуже добрий. Навіть коли мені було важко зібрати слова до купи, він був тактичний та стриманий. Зараз приймаю призначений ним курс лікування: препарати, які стимулюють мозкову активність. Ходжу на сеанси іглорефлексотерапії. Допомагає!
28 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Невролог
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-невролог, проводить лікування дітей з ураженнями ЦНС. Лікує епілепсією і епілептичні синдроми, невротичні розлади. Проводить відновлювальну терапію дітей з затримкою психомовного розвитку.
Консультація 250 грн.
Записатися на прийом
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Невролог
14 років досвіду
Дитячий лікар
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Консультація 250 грн.
Записатися на прийом