Лікарі травматологи у Львові (Сихівський)

Наша бабуся перечепилась через килим та зламала тазо-бедренний суглоб. Ой як же ми перелякалися. Викликали швидку. Її бідолашку на ношах доставили до травматолога. Лікар зробив неймовірне! Щиро вдячні! Бабуся нормально пересувається. Ви врятували нас усіх!
Я зламала руку на волейболі. Біль був неймовірний. Шкільна медсестра викликала швидку і через декілька хвилин я опинилась у кабінеті травматолога. Лікар підбадьорював, жартував, що відволікало мене від ситуації. Невдовзі на руці з’явився гіпс. Рука зрослась правильно. Претензій не маю. Навпаки безмежно вдячна!
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Невролог
14 років досвіду
Врач невролог первой квалификационной категории, имеет большой опыт в диагностике и лечении заболеваний нервной системы. Оказывает помощь в лечении пациентов с мигренью, невралгией, головными болями и остеохондрозом. Обследует больных и назначает курс лечения при бессоннице, вегето-сосудистой дистонии, невралгии тройничного нерва, защемлении седалищного нерва. В совершенстве владеет электронейромиографией. Яворская Наталья Петровна кандидат медицинских наук, автор учебника по неврологии и 34 печатных научных работ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-11-18
Консультація 450 грн.