Лікарі офтальмологи у Львові (Сихівський)

Лікар виявив катаракту на ранніх стадіях. Я зважилась на операцію. Дуже боявся, що втрачу зір. Але не варто було. Все пройшло без ускладнень. Офтальмолог у мене досвідчений, дуууже багато грамот у нього на стіні висіли. Ще раз вам дякую.
В око потрапила тирса. Ой не передати, яке це жахливе відчуття чужорідного тіла в оці. Пішла до офтальмолога. Одна коротенька і не дуже приємна процедура і все у нормі! Дякую Вам. Гарне ставлення. Немає метушні. Лише позитивні відгуки!
Квартально ходжу до офтальмолога. Зір падає. Студентка і багато часу проводжу за комп’ютером. Міопія змусила мене одягнути окуляри у підлітковому віці. Всі насміхалися. Тепер перейшла на лінзи. Довгий час не могла підібрати різновид, який мені підходив би. Звернулась до офтальмолога. Лікар з першого разу поцілив у яблучко. Можу носити контактні лінзи цілий день, хоча око дуже чутливе. Дякууууу!
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)

На жаль,

за напрямком "Офтальмолог" лікарів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншого відповідного спеціаліста в Вашому місті

Шукати лікаря!