Лікарі психіатри у Львові (Сихівський район)

Ірина
Сподобався лікар своїм професіоналізмом,вмінням вислухати,приємним спілкуванням.Щиро вам дякую за консультацію,всім рекомендую від щирого серця
Василь
Найден Наталя Маратівна чудовий спеціаліст, який справді допомагає подолати внутрішні проблеми та завжди підтримує зв‘язок з пацієнтами. Не пожалів, що звернувся до неї, допомгла перебороти депресію та інші проблеми.
Вікторія
Дуже хороший лікар!
Ганна
Чудовий мед персонал. Все відмінно, Дуже кваліфікована, дуже приємна в спілкуванні. Кращий психіатр. Однозначно можу рекомендувати!
Психіатр
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних форм психічних розладів. Приймає пацієнтів з повною апатією або надмірною агресією, постійним відчуттям сонливості та тривожністю. Лікує галюцинації та параноїдальні ідеї, фобії, епілепсію, маніакально-депресивний психоз, посттравматичний синдром, неврози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Психіатр, Психотерапевт, Коуч
Лікар надає психологічну підтримку і допомогу пацієнтам із захворюваннями психіки без великих органічних ушкоджень головного мозку. Здійснює лікування за допомогою групових або індивідуальних сеансів психотерапії. Лікує депресію, панічні атаки, фобії, безсоння, нервозність і тривожність.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Психіатр