Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гастроентерологи у Львові (Сихівський)

1
5,0
7
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Гастроентеролог
6 років досвіду
5,00
Мар’яна Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Лікує гастрит, коліт, гастродуоденіт, та ін. Активно приймає участь в медичних конференціях та конгресах.
Ольга
15 січня '18р.
10
Дуже хороший лікар, приємна людина, допомогла у лікуванні рефлюксної хвороби. Три тижні лікарі різні лікували від кашлю і причини не шукали, а просто пічкали таблетками. А Мар'яна Михайлівна знайшла причину кашлю і це виявився шлунок! Дякую! Зараз почуваю себе набагато краще!
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 345 грн.