Лікарі гастроентерологи у Львові (Сихівський)

Микита
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Ліза
Після святкування свого дня народження отруїлась. Напевно, салат із майонезом спровокував таке. Точно не знаю, що то було, але блювання і пронос сильно змучили мене. На перший день не після до лікаря. Думала, банальщина, само пройде. На другий день стало ще гірше. Лікар призначив мені так звані «шипучки» для очищення організму і трав’яний настій. Свій організм я не занапастила шкідливими таблетками, а наслідки святкування минули на наступний день.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Гастроентеролог
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-гастроентеролог лікар вищої категорії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань органів травлення у дітей. Лікує розлади стравоходу, шлунку, кишківника, печінки, підшлункової залози та жовчного міхура.
Діана
20 вересня '16р.
Галина Зіновіївна дуже досвідчений гастроентеролог. З нашою донькою був випадок, коли тільки втручання Вівчарівської допомогло нам уникнути операції.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-03-01
Консультація 250 грн.