Лікарі гастроентерологи у Львові (Сихівський район)

ЮЛІЯ
Краща з кращіх
30 листопада '-1 г.
Дуже хороший спеціаліст! Моя мама 2 місяці мала розлади шлунку, сильні болі. Після правильного назначення ліків Мирославою Анатоліївною через 3-4 дні стан здоров‘я мами значно покращився, вона їсть навіть бутерброди! Хоча 3 роки була на строгій дієті! Дякую вам за уважність і високий професіоналізм!
Іван Степанович
Ендоскопічну діагностику шлунку мені робила Мирослава Ткаченко. Лікарка зробила все швидко, обережно і з мінімальною кількістю неприємних відчуттів. Дякую за якісну діагностику.
26 грудня '19 г.
Ввічлива,розумна,чуйна,доброзичлива,сама найкраща докторша!Найщиріші вітання,!
Гастроентеролог, ендоскопіст
Займається лікуванням хвороб ШКТ, виконує ендоскопічну діагностику шлунку, стравоходу, кишківника.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Гастроентеролог, терапевт
Гастроентеролог Лябах Олена Дмитрівна надає кваліфіковану медичну допомогу за спеціальністю. В роботі використовує сучасні методи діагностики та лікування. Займається лікуванням органів травлення, розладів і порушень в роботі системи шлунково-кишкового тракту.
Консультація 600/450 грн.
Гастроентеролог, педіатр