Тимчишина Олена

Косметолог
Лікар Тимчишина Олена спеціалізується в області косметології. Надає повну консультацію з приводу естетичних та медичних показників стану шкіри обличчя та волосся. Виявляє причини, що викликали захворювання поверхневих шарів шкіри. Проводить повну діагностику, використивуючи найпровідніші технології дослідження шкіри. Лікує різноманітні шкіряні ураження, викликані патологією чи то зовнішними факторами. Практикує лазерну чистку обличчя, що надає довготривалий ефект. Застосовує косметичні маски. Окремими видами послуг є лазерна лабіопластика та вапорізація, що показані тільки після рекомендації фахівця. Біоепіляція воском - ще один метод, який широко застосовується в косметології лікаря.

Інна
Тимчишина талановитий косметолог і дуже позитивна людина. Побувавши у неї на процедурах я можна сказати відпочиваю душею і тілом. Завжди від неї слушні поради отримую. Подобається.
Евгений
Проводила мне диагностику волос. Теперь нахожусь на лечении.