Сіпко Леся Григорівна

Невролог
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань центральної нервової системи. Спеціаліст розробляє індивідуальні схемі лікування, з застосовуванням сучасних методів. Лікар проводить медикаментозне лікування неврозів, епілепсії, головних болів. Для консультації потрібен попередній запис.

Ростислав
Був на прийомі у Лесі Григорівни. Дуже хороший лікар та фахівець з великої літери. Повністю всім задоволений. Рекомендую!

• 2006 р. — Українська медична стоматологічна академія по специальності «Лікувальна справа».
  • 2008 р. — інтернатура в Украинській медичній стоматологічній академії.

Курси

• 2014 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка — ТУ «Актуальні питання неврології»;
  • 2015 р. — брала участь у Польсько-Українській програмі стажування і рохвитку медиків з України в Польші.
  • 2017 р. — навчальний курс на тему «Лікування білю. Комплексний підхід»
  • 2017 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти — передатестаційний курс «Неврологія».
  • 2018 р. — присвоєно I (першу) кваліфікаційну категорію з неврології.
  • 2018 р. — майстер-клас «Паравертебральні блокади».