Романюк Сергій Віталійович

Гінеколог, онкогінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на консервативному та хірургічному лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, гістероскопію та кріодеструкцію. Успішно лікує кісти яєчників, гіперплазію ендометрія, жіноче безпліддя, міому матки, синдром полікістозних яєчників та ендометріоз.

Немає відгуків

• 1994 р. — Івано-Франківська Державна медична академія;
  • 1997 р. — інтернатура з акушерства та гінекології при Тернопільському державному медичному університеті;
  • 1997 р. — спеціалізація онкогінекологія при кафедрі післядипломної освіти Запорізького державного медичного університету;
  • 1999 р. — Львівський медичний університет - 2 кваліфікаційні категорія онкогінекологія;
  • 2000 р. — спеціалізація УЗД в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука
  • 2003 р. — Запорізький медичний університет - 1 кваліфікаційна категорія онкогінекологія;
  • 2008 р. —Київська медична академія, кафедра післядипломної освіти ім. Щупика - підтвердження 1 кваліфікаційної категорії онкогінекологія;
  • 2012 р. — ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського підтвердження 1 кваліфікаційної категорії онкогінекологія;
  • 2016 р. — ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського підтвердження 1 кваліфікаційної категорії онкогінекологія;
  • 2020 р. — ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського підтвердження 1 кваліфікаційної категорії онкогінекологія;
  • 2020 р. — ДМУ ім. І.Я. Горбачевського присвоєння вищої кваліфікаційної категорії акушерство і гінекологія;
  • 2020 р. —ДМУ ім. І.Я. Горбачевського присвоєння вищої кваліфікаційної категорії ультразвукова діагностика.

Лікар-гінеколог надає послуги

• кольпоскопія;
  • оперативна гінекологія (операції на органах малого тазу);
  • УЗД діагностика;
  • гістероскопія;
  • оперативне лікування захворювань шийки матки;
  • радіохвильова терапія;
  • кріодиструкції.
  • кольпоскопія;
  • діагностичні маніпуляції в порожнині матки;
  • лікування захворювань шийки матки;
  • терапія захворювань жіночих статевих органів;
  • ендокринологічна гінекологія.

• кіста яєчника;
  • кондиломи піхви;
  • міома матки;
  • олігоменорея;
  • поліп жіночих статевих органів;
  • сальпінгіт;
  • сальпінгоофорит;