Перепічка Михайло

Дерматолог, Венеролог
кандидат медичних наук
доцент
Лікар спеціалізується в області дерматології та венерології. Лікує псоріаз, екзему, контактний дерматит, грибкові ураження шкіри, гонорею, мікоплазмоз, хламідіоз. Постійно бере участь в міжнародних та вітчизняних конференціях, присвячених проблемам щкірних та венеричних захворювань.

Дуже страждаю на екзему, особливо влітку. Тому періодично звертаюсь до лікарів для профілактичних мір. Дуже вдячна лікарю за його турботу та увагу, допомагає мені одужувати.
Наталя Олександрівна
Зверталась до дерматолога в Базисмед. Хороший спеціаліст. Уважний персонал до всіх деталей.

• 1980 р. - Чернівецький державний медичний інститут;
  • 1981 р. - Інтернатура з терапії (Свердловський медичний інститут).

Курсі

• 1994 р. - тематичне удосконалення “Управління та організація охорони здоров’я населення в нових умовах господарювання з основами менеджменту” (Харківський інститут удосконалення лікарів);
  • 1997 р. - ПАЦ “Дерматовенерологія” (Харківський інститут удосконалення лікарів);
  • 1999 р. - Цикл підвищення кваліфікації ”Шкірні та венеричні хвороби з курсом проблем СНІДу” (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця);
  • 2003 р. - Цикл тематичного удосконалення ”Актуальні питання дерматовенерології” (Харківська медична академія післядипломної освіти);
  • 2004 р. - Цикл підвищення кваліфікації ”Шкірні та венеричні хвороби з курсом проблем СНІДу” (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця);
  • 2009 р. - Цикл тематичного удосконалення ”Актуальні питання дерматовенерології” (Буковинський державний медичний університет);
  • 2009 р. - Передатестаційний цикл з дерматовенерології (Буковинський державний медичний університет);
  • 2010 р. - Цикл підвищення кваліфікації Дерматологія та венерологія ”Вища медична освіта в Україні. Проблеми та перспективи освітньої інтеграції” (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця);
  • 2011 р. - Цикл тематичного удосконалення ”Вікові особливості перебігу та лікування внутрішніх органів” (Буковинський державний медичний університет);
  • 2014 р. - Цикл тематичного удосконалення ”Інформаційні аспекти передачі знань при БПР лікарів та провізорів” (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика);
  • 2015 р. - Передатестаційний цикл з дерматовенерології (Буковинський державний медичний університет);
  • 2013 р. - курси стажування "Апаратні методи лікування оніхомікозів";
  • постійно бере участь в міжнародних та вітчизняних конференціях, присвячених проблемам щкірних та венеричних захворювань;
  • Є автором понад 120 наукових праць;
  • нагороджений почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України “За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм”.
  • постійно бере участь в міжнародних та вітчизняних конференціях, присвячених проблемам щкірних та венеричних захворювань.