Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Медяний Олександр Володимирович

Отоларинголог
14 років досвіду
7,98
Консультація 195 грн.
Лікар Медяний Олександр Володимирович спеціалізується в області отоларингології. Проводить повну консультацію з метою виявлення функціональних відхилень в органах вухо-горло-ніс. Практикує дослідження слуху за допомогою пристрою камертона. Допомогає пацієнту з видалення сторонніх тіл з вуха і носа, промиває лакуни піднебінних мигдалин, а також спеціалізується на безболісному промиванні пазух носа та продуванні вух. Крім того, проводить розтин паратонзиллярного абсцесу.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 34

Відгуки пацієнтів

Максим
25 лютого '17р.
Пришел на прием к отоларингологу Медяному А.В. проверить слух. Врач использовал устройство камертон. Было в этом что-то загадочное и интересное. Александр Владимирович внимательный врач, сразу определил снижение слуха и назначил лечение. Такого врача не стыдно рекомендовать другим.
10
Дмитрий
30 вересня '16р.
К Александру Владимировичу случайно, без всяких рекомендаций на прием попал. Сейчас считаю, что повезло, ведь он отличный ЛОР-врач, в дальнейшем если придется обязательно буду обращаться к нему.
9
Наталя
17 липня '16р.
Дуже вдячна Олександру за доброзичливість і професіоналізм. Може швидко, точно і дохідливо пояснити пацієнту ситуацію. Після спілкування з доктором залишилися тільки найпозитивніші враження. Дякую!
7
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2002 р. - Вінницький національний медичний університет імені Миколи Пирогова;
  • 2004 р. - інтернатура на базі ЛОР-відділення Вінницької обласної клінічної лікарні ім.Пирогова.