Медяний Олександр Володимирович

Отоларинголог
Лікар Медяний Олександр Володимирович спеціалізується в області отоларингології. Проводить повну консультацію з метою виявлення функціональних відхилень в органах вухо-горло-ніс. Практикує дослідження слуху за допомогою пристрою камертона. Допомогає пацієнту з видалення сторонніх тіл з вуха і носа, промиває лакуни піднебінних мигдалин, а також спеціалізується на безболісному промиванні пазух носа та продуванні вух. Крім того, проводить розтин паратонзиллярного абсцесу.

Максим
Пришел на прием к отоларингологу Медяному А.В. проверить слух. Врач использовал устройство камертон. Было в этом что-то загадочное и интересное. Александр Владимирович внимательный врач, сразу определил снижение слуха и назначил лечение. Такого врача не стыдно рекомендовать другим.
Дмитрий
К Александру Владимировичу случайно, без всяких рекомендаций на прием попал. Сейчас считаю, что повезло, ведь он отличный ЛОР-врач, в дальнейшем если придется обязательно буду обращаться к нему.
Наталя
Дуже вдячна Олександру за доброзичливість і професіоналізм. Може швидко, точно і дохідливо пояснити пацієнту ситуацію. Після спілкування з доктором залишилися тільки найпозитивніші враження. Дякую!

• 2002 р. - Вінницький національний медичний університет імені Миколи Пирогова;
  • 2004 р. - інтернатура на базі ЛОР-відділення Вінницької обласної клінічної лікарні ім.Пирогова.